Daikin теплові насоси в Україні, підбір, поставка, монтаж

Якщо до поняття «гібрид» можна застосувати визначення «ідеальний» і пов'язати це з системами опалення та гарячого водопостачання, то асоціативно можна з упевненістю на 99,9% сказати, що мова піде про такому обладнанні, як теплові насоси Daikin Altherma. Перетворюючи звичайну, ніким не застосовується вільну енергію відкритого повітря, в тепло, настільки корисне і необхідне людині тепло і теплу воду, теплові насоси Daikin Altherma при мінімальних витратах на електричну енергію здатні забезпечувати максимальний обсяг тепла і гарячого водопостачання для будинку.

    

Витягуючи тепло з повітря зовні будівлі, насоси Daikin Altherma переробляють його в опалення, охолодження та гарячу воду. За рахунок хладогенту, який циркулює в замкнутому просторі, змінюючи свій стан на випаровування, конденсацію, стиснення і розширення, дані насоси можуть мати досить широким діапазоном температур.

Фактично, теплові насоси Daikin Altherma - це бойлер, що використовує технологію конденсації газу. За рахунок мінімального використання внутрішніх енергетичних ресурсів, система дозволяє мінімізувати фінансові витрати на забезпечення функціонування системи. У прямій залежності від градуси температури за межами будівлі, тобто, зовні, розумні теплові насоси Daikin Altherma вибирають найбільш оптимальний режим обробки отримуваних ресурсів, виробляючи максимально потрібне тепло, охолодження або ж подачу гарячого водопостачання.

Таким чином, вибираючи оновлення старої системи опалення і водопостачання, не поспішайте знову купувати окреме обладнання у вигляді кондиціонера, бойлера і теплих підлог. Сучасні теплові насоси, в тому числі і теплові насоси Daikin Altherma, здатні стати оптимальним рішенням і самим ідеальним гібридом, здатним забезпечити вас усім необхідним для комфортного і безпечного існування, як вдома, так і в офісі, як в квартирі, так і в котеджі. Саме економія і економічність, безпека і простота монтажу грають найважливішу роль при виборі нашими клієнтами оптимального рішення для систем кондиціонування, обігріву та гарячого водопостачання. Компанія «Euroclimat-Service» завжди рекомендує тільки надійне обладнання від авторитетних і відомих брендів, і теплові насоси від ТМ Daikin, природно, входять в число бездоганних, надійних і економічно вигідних наших пропозицій.