Fujitsu теплові насоси в Україні, підбір, поставка, монтаж

Якщо і можливо таке словосполучення, як «зимовий тепловий насос», то ніяке інше обладнання, окрім як, теплові насоси Fujitsu NORDIC, не буде відповідати йому на всі 100%. Саме зимовими тепловими насосами можна назвати Fujitsu NORDIC, оскільки саме вони здатні стати аналогом, а то і зовсім замінити централізовані системи опалення. Найбільш популярні вони стають в північних регіонах нашої країни, де взимку температура повітря «за бортом» досягає відмітки в -25ºС і нижче. На щастя, нижче -25 º С морозу у нас буває вкрай рідко, а тому, все частіше і все більше жителів нашого регіону, зокрема, власників приватних будинків, котеджів, невеликих кафе і ресторанів, віддають перевагу сучасним системам кондиціонування і обігріву, відмовляючись від центральних , малоефективних, напівдержавних опалювальних систем.
Чим же так гарні теплові насоси Fujitsu NORDIC, що їх сміливо можна ставити на заміну побутових обігрівачів і навіть центральної опалювальної системи? Відповідь на це питання проста і очевидна - вони ефективні в позиції забезпечення теплом взимку, прохолодою - влітку, а так же, набагато економічніше будь-якого типу побутових обігрівачів або вентиляторів. На підтвердження даного вкажемо, що Fujitsu NORDIC мають найбільш економічний клас енергоефективності - клас А, обладнані датчиком, що активізує енергозберігаючий режим у випадках, коли в приміщенні відсутні люди. Наявність бездротового пульта з тижневим таймером, а так же, комплектація фільтром від запахів, плюс режим POWERFUL (20-хвилинний активний робочий режим для досягнення максимального ефекту в мінімальні терміни і з мінімальною витратою енергії), так само, низький рівень шуму - всього 21 дБ . Все це перелік незаперечних переваг теплових насосів Fujitsu NORDIC, оцінити які можете тепер і Ви, замовивши проект і монтаж даних систем в компанії «Euroclimat-Service».

 

 

Сучасні кліматичні системи - одне з найбільш активно розвиваються секторів ринку кліматичного обладнання. Люди по всьому світу влаштовані однаково - взимку їм хочеться тепла, а влітку - зимової свіжості, а тому, створення все нових, більш ефективних і безпечних, а так же, менш енергетично споживають систем, процес нескінченний і досить продуктивний. Наша компанія, ще 8 років тому, встановлюючи перші кондиціонери в місті Харкові, навіть не припускала, який величезний крок буде зроблений виробниками кліматичного обладнання за ці роки. Але ми завжди намагалися йти з ними в ногу, пропонуючи своїм клієнтам тільки найсучасніші, а значить, самі економічні та найбезпечніші рішення. Теплові насоси Fujitsu NORDIC - одне з таких рішень, що дозволяють створити ідеальний клімат на цілий рік.