Gree теплові насоси в Україні, підбір, поставка, монтаж

Використовуючи в своїх проектах тільки найсучасніше і найефективніше кліматичне обладнання, компанія «Euroclimat-Service» представляє справжній прорив кліматичного ринку останніх років - систему VERSATI на основі теплового насоса «повітря-вода» - GREE.

Дана система, використовуючи в основі тепловий насос «повітря-вода», що дозволяє отримати три види кліматичного обладнання, так би мовити, в «одному флаконі». Тобто, використовуючи теплові насоси GREE серії «повітря-вода» системи VERSATI, наші клієнти отримують три системи: нагрів води, кондиціонування та опалення, в одній. Ефективність системи обумовлена ​​використанням високо-енерго-ефективного DC-інверторного компресора, розміщеного в зовнішньому блоці системи. Така система дозволяє задати і підтримувати чіткі параметри температури за допомогою спеціального блоку управління, години доби та дні тижня режиму, отримуючи максимум економії енергоресурсів. Тобто, система дозволяє на програмному рівні запланувати необхідні температурні режими, наприклад, більш низькі під час відсутності необхідності, і більш високі в години і дні підвищеного навантаження. Це, в свою чергу, допомагає істотно заощадити енергію, отримавши ідеальний результат. Тепла вода, підлогу і повітря в приміщенні в ті дні та години, коли це необхідно, і підтримку середньодобової температури, достатньої для нормального функціонування системи в дні та години, коли люди в приміщенні відсутні.

          

Для ще більшої економії, система дозволяє застосувати різні фанкойли, наприклад, водяні баки на 200-400 літрів або сонячні батареї. Така багатофункціональність системи робить її особливо популярною в заміських будинках, котеджах, що окремо стоять, кафе і ресторанів, невеликих будинків відпочинку і готелях. Немає ніяких сумнівів, що переваги даної системи будуть гідно оцінені нашими майбутніми клієнтами, оскільки ті наші замовники, для кого ми вже спроектували і встановили цю систему, безсумнівно, задоволені і навіть захоплені отриманими результатами.


Щодня працюючи на удосконалення кожної з кліматичних систем, що застосовуються фахівцями компанії «Euroclimat-Service», рекомендуючи своїм замовникам теплові насоси GREE серії «повітря-вода» системи VERSATI, ми більш ніж упевнені, що саме за такими, інноваційними, багатофункціональними, екологічно чистими, безпечними і енергетично економічними системами, майбутнє. А ми завжди сміливо дивимося в майбутнє і допомагаємо дивитися в нього з упевненістю в завтрашньому дні всім нашим клієнтам.