Hitachi теплові насоси в Україні, підбір, поставка, монтаж

 

Чому варто вибирати теплові насоси Hitachi?

Для більшості сучасників одне тільки згадка про країну-виробника складного обладнання, в тому числі, такого, як вентиляційне або опалювальне, як правило, досить для того, щоб зрозуміти, чи варто довіряти цьому виробникові чи ні. В даному випадку, коли мова заходить про японської компанії зі світовим ім'ям - Hitachi, сумнівів не може бути абсолютно ніяких, оскільки Hitachi за свою вікову історію неодноразово довели свою надійність, економічність, довговічність і адекватну вартість.

Сьогодні Хітачі - це близько 100 підприємств, що випускають широку лінійку продукції, з обсягом продажів понад 10,2 млрд. Ієн. Більше 20 000 тисяч товарів, що купуються в усьому світі, комп'ютери, побутова техніка, інформаційні системи, промислове обладнання і високоякісне обладнання для систем вентиляції та опалення, головна характеристика якого - якість.

Тому, вибираючи теплові насоси Hitachi, кожен споживач може бути впевнений в тому, що він вибирає надійність, довговічність, якість і екологічну безпеку.

Принцип дії теплового насоса Hitachi.

Як і будь-який інший тепловий насос, тепловий насос Hitachi - це холодильник «навпаки». Тобто, він бере тепло з одного місця. Стискає його. І переносить в інше, тобто, в наше з вами приміщення. Наприклад: в звичному всім нам холодильнику, тепло збирається морозилкою (камерою) з самого холодильника і переноситься (віддається) на кухню. Це супроводжується охолодженням продуктів всередині холодильника і обігрівом задній його стінки.

Якщо говорити про принцип роботи геотермального або теплового насоса повітря-вода Hitachi, то в цьому випадку тепловий насос Hitachi бере тепло з природи в окрузі, і переносить його всередину системи опалення. Тобто, основний принцип дії теплових насосів Hitachi - це відібрати тепло у одного предмета і передати його іншому.

Особливості та переваги теплових насосів Hitachi?

Теплові насоси Hitachi - це насоси з инверторной технологією, що дозволяє зробити коливання температури мінімальними. Точність в регулюванні температури в залежності від потреб і можливостей, дає можливість істотної економії енергії.

Сучасна лінійка теплових насосів Hitachi облдадает дуже низьким рівнем шуму. Для того, щоб правильно підібрати агрегат, варто врахувати безліч параметрів, серед яких: загальна площа опалювальних приміщень (будинки або квартири), принцип монтажу, використання для гарячої води, розташування агрегату і т.д.

Що стосується системи управління, то вона гранично проста. Пульт дистанційного керування - бездротової, володіє захистом від замерзання, LCD дисплеєм, таймером і кнопкою «вихідний день».

Компанією Hitachi свавілля теплові насоси Hitachi Yutaki M, що володіють продуктивністю 5-17кВт. Дані насоси приєднуються до контуру опалення і дозволяють заощадити місце всередині приміщення, тому як мають компактний блок. Теплові насоси Hitachi Yutaki M отримали сертифікат NF PAC, а так само звання «Heating Manufacturer of the Year» на InstallerLive Awards UK 2011 року.

Для ефективного забезпечення будівель і приміщень гарячою водою відмінно застосовуються теплові насоси Hitachi Yutempo. Теплові насоси Hitachi Yutempo мають внутрішній блок у вигляді бака-накопичувача, який вміщує 270 л. води, і дозволяє забезпечити гаряче водопостачання для декількох водорозбірних точок.

Проектування і монтаж систем з використанням теплових насосів Hitachi в Харкові.

За часів крайньої необхідності економії, зокрема, економії енергоресурсів, сьогодні проектування і монтаж опалювальних систем з ефективним і економним наповненням є найкращим способом заощадити в майбутньому. Компанія «Euroclimat-Service» з перших днів свого існування намагалася і продовжує це робити сьогодні, пропонувати найефективніші і економічні вирішення питань вентиляції та опалення. Наші системи, що використовують теплові насоси Hitachi, вже не перший рік успішно функціонують в будівлях, будинках, квартирах і промислових приміщеннях Харкова та інших міст України. Ми знаємо, як правильно підібрати обладнання для сучасних, якісних, надійних, екологічно безпечних і економічно вигідних систем опалення, використовуючи свій багаторічний досвід і досвід європейських компаній, що спеціалізуються на проектуванні та монтажі сучасних опалювальних систем.