LG теплові насоси в Україні, підбір, поставка, монтаж

LG Electronics - фірма, давно і добре відома споживачам українського ринку. Якщо мова йде про вибір надійної та екологічно безпечної техніки для дому або офісу - LG не викликає ніяких сумнівів або суперечок. Сьогодні наша компанія Euroclimat-Service готова познайомити вас з одним з останніх обладнань кліматичного сектора від компанії LG - повітряний тепловий насос Therma V.

Як і всі, що створено конструкторами LG Electronics, повітряний тепловий насос LG Therma V є надійною, економічно вигідною, екологічно безпечної і простий в проектуванні і монтажі системою. Насос LG Therma V є насосом типу повітря-вода, і фактично дозволяє використовувати систему цілком здатну замінити центральну опалювальну мережу. В основі принцип дії даного насоса на спалюванні палива і газу, а в результаті маємо високий рівень ККД і низьку вартість енергетичних витрат.

На сьогоднішній день модельний ряд, представлений компанією LG Electronics в секторі теплових насосів, налічує п'ять основних конфігурацій насоса, потужністю від 9кВт до 16кВт. Принцип роботи повітряного теплового насоса LG Therma V - це перетворення відновлюваної енергії. Тобто, енергія, що поглинається з повітря, потрапляє через теплообмінник самого насоса до хладогенту, має низьку температуру кипіння. При отриманні тепла хладогент переходить в кипляче стан, а потім і в газоподібний. Компресор з інверторним приводом, який використовується в системі, збільшує тиск газу, підвищуючи температуру, і, як наслідок, збільшуючи градус нагрівання тепла, що надходить в водорозподільчу систему. Таким чином, в результаті отримуємо, як тепло для опалення приміщень, так і гарячу воду для водопостачання.

Серед додаткових переваг, якими володіє повітряний тепловий насос LG Therma V варто згадати ефективність, яка полягає в отриманні до 4 кВт тепла при витраті всього 1кВт енергії. А так же, повну відповідність світовим стандартам, що застосовуються до кліматичній техніці подібного рівня. Функціонування даної системи мінімізує викиди вуглекислого газу в атмосферу, а поєднання функцій обігріву і водопостачання дозволяє отримувати досить ефективне і економічне устаткування.

Рекомендуючи своїм клієнтам установку таких систем, як повітряний тепловий насос LG Therma V, компанія «Euroclimat-Service» гарантує не тільки високий рівень ефективності, а й бездоганну якість всіх робіт, як з проектування та монтажу системи, так і по сервісному обслуговуванню. Ми не просто встановлюємо обладнання, ми стаємо цілодобовою технічною підтримкою для кожного з наших замовників.