Mitsubishi Electric теплові насоси в Україні, підбір, поставка, монтаж

Одним з основних переваг сучасних систем обігріву, заснованих на використанні теплових насосів, в тому числі і теплових насосів Zubadan Mitsubishi Electric, є їх екологічна чистота і безпека. Отримати даний ефект вдалося за рахунок того, що теплові насоси Zubadan Mitsubishi Electric не спалюють паливо і не викидають в атмосферу шкідливі речовини. Другим і ще більш важливим для нашого регіону перевагою даних систем є їх економічність, оскільки при використанні 1кВт енергії віддача до 3 кВт.

З появою супер сучасних теплових насосів серії ZUBADAN Inverter в багатьох країнах, зокрема і в нашій країні, де в зимовий період року температура зовнішнього повітря опускається нижче 15ºС, використання теплових насосів стало активно нарощувати популярність, тоді, як ще зовсім недавно, при -15ºС і -20ºС тепло-продуктивність подібних систем падала аж до 40%. Напівпромислові системи Mitsubishi Electric ZUBADAN Inverter здатні зберігати номінальні значення теплової віддачі до параметрів зовнішньої температури до -15 ° С. Так, виробник повідомляє про незначне зниження віддачі при -20ºС, але при цьому, гарантує збереження працездатності систем навіть при -25ºС.

Додаткові переваги теплових насосів Zubadan Mitsubishi Electric:

 

економія витрат при установці;
безпечна експлуатація сучасних систему;
простота монтажу теплового насоса;
подвійний ефект: обігрів + кондиціонування;
швидкість досягнення бажаних показників (при температурі зовнішнього повітря -20 ° С нагрів до + 45 ° С проводиться за 20 хвилин).

    

Компанія "Euroclimat-Service", що працює на ринку України більше 8 років, в секторі реалізації, проектування і монтажу кліматичного устаткування різного рівня комплектації і складності, стала застосовувати теплові насоси Zubadan Mitsubishi Electric однією з перших. І наші клієнти мали можливість першими відчути всі переваги експлуатації даного обладнання, отримуючи максимально високі результати з мінімальними вкладеннями. Щодня піклуючись про комфорт наших клієнтів, ми проектуємо, встановлюємо і проводимо сервісне обслуговування найсучасніших кліматичних систем, спираючись на найбільш авторитетних виробників, серед яких, природно, і компанія Mitsubishi Electric. Ми знаємо ціну Вашого комфорту і готові оплатити її своїм досвідом, відповідальністю, професіоналізмом і авторитетом, укладеними в власну торгову марку «Euroclimat-Service».