Теплові насоси Aermec в Україні, поставка, монтаж, сервіс і ремонт.

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором теплових насосів торгової марки Aermec. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом теплових насосів по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий тепловий насос, запропонуємо кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадять додаткове обладнання.

Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
Гарантія на монтаж - 3 роки.

Історія бренду Aermec

Італійська компанія Aermec S.p.A. - один з провідних європейських виробників теплових насосів, холодильних машин, систем вентиляції та очищення повітря для побутового, комерційного та промислового сектора. Історія компанії бере свій початок в 1922 році, коли брати Ріеллі заснували завод з виробництва теплового обладнання.

В кінці 50-х років приймається ризиковане рішення зайнятися розробкою і випуском обладнання для кондиціювання повітря. Галузь тільки починала розвиватися, і компанія стала першим виробником систем кондиціонування в Європі.

У 1963 році з'являється торгова марка Aermec, яка на довгі роки стане символом інноваційних високоякісних систем штучного клімату. У 1980-х роках компанія зосереджується на виробництві теплових насосів і чиллерів середньої і високої потужності. З 1990 року починається випуск високопродуктивного холодильного обладнання потужністю понад 2 МВт.

Устаткування бренду проходить сертифікацію Eurovent, а виробничий процес здійснюється в рамках вимог стандарту ISO 9001. При регулярному технічному обслуговуванні і дотриманні правил експлуатації ремонт теплових насосів Aermec не знадобиться протягом 10 і більше років.

Виробничі потужності

Виробництво теплових насосів Aermec здійснюється на 3-х заводах на території Європейського союзу. Загальна виробнича площа підприємств становить понад 200 тис. М2. Збірка обладнання виконується на високотехнологічних автоматизованих лініях і роботизованих ділянках. За обсягом випуску теплових насосів і чиллерів компанія займає 2 місце в Європі. Вся продукція на завершальному етапі ретельно тестується і налаштовується, тому не вимагає глибокої регулювання за місцем установки.

У 2015 році Aermec відкрила найбільшу в Європі випробувальну камеру для тестування кліматичного обладнання. Сучасне оснащення лабораторії дозволяє проводити сертифікаційні випробування за стандартами Eurovent і AHRI. Потужність тестованих машин становить до 2 МВт.

Об'єкти, на яких виконується монтаж теплових насосів Aermec

Теплові насоси підвищеної потужності застосовуються для опалення, гарячого водопостачання та подачі тепла на об'єктах різного призначення:

 • розважальні, торговельні і бізнес-центри;
 • спортзали, закриті спортивні арени, басейни і аквапарки;
 • офісні та адміністративні будівлі;
 • готелі;
 • медичні заклади;
 • аеропорти;
 • стадіони;
 • промислові підприємства;
 • об'єкти енергетики і атомної промисловості.

5 причин, чому варто купити тепловий насос Aermec

Інженери і проектувальники, монтажники і експлуатаційний персонал відзначають такі важливі техніко-економічні переваги теплових насосів Aermec:

 • Високий клас енергоефективності.
 • Економна витрата електроенергії навіть при найвищих показниках теплопроизводительности.
 • Компактні розміри і невелика вага обладнання. Завдяки зовнішній установці теплових насосів
 • Aermec корисне внутрішній простір приміщень залишається вільним для комерційних цілей або монтажу інших інженерних систем.
 • Більшість моделей оснащується рекуператорами тепла, які дозволяють виробляти теплу воду навіть в літній період. У виробництві використовуються комплектуючі від провідних світових виробників (Daikin, Bitzer), що дозволяє домогтися підвищеного робочого ресурсу. При високому технічному рівні і революційних характеристиках ціна теплового насоса Aermec залишається доступною в порівнянні з аналогічними моделями інших виробників.

Модельний ряд

Якщо ви збираєтеся купити тепловий насос Aermec, то вам слід вибирати модель великий теплопроизводительности серед таких серій:

 • ANL 292/652 - теплові насоси потужністю 61-142 кВт. Використовуються для низькотемпературного опалення та гарячого водопостачання. Працюють на безпечному перевіреному часом фреоне R410A.
 • NRK - реверсивні насоси теплопродуктивністю від 21 до 175 кВт. Нагрівають воду до + 65 ˚. Здатні ефективно працювати в режимі обігріву до вуличної температури -20 ˚. NRL - теплонасоси зовнішнього монтажу з продуктивністю 58-1050 кВт. Можуть працювати як на обігрів, так і на охолодження. Комплектуються рекуператором, гидромодулем, буферною ємністю.
 • NRG 028/0804 мають продуктивність по теплу 56,5-214 кВт. Встановлюються на об'єктах невеликого і середнього розміру. Працюють на ефективному хладагенте R32.
 • NRGI 151/602 потужністю 31,5-134 кВт комплектуються інверторним спіральним компресором. Обладнані високоефективним пластинчастим теплообмінником. NRB 0800/3600 працюють в діапазоні потужності від 210 до 1009 кВт. Відрізняються зниженою гучністю і економною витратою електроенергії.
 • NS мають теплопродуктивність 276-789 кВт. Можуть заправлятися на вибір фреоном R134a або R513a (XP10). Обладнуються гвинтовими компресорами, ЕРВ, гидромодулем, блоком підключення до інтернету.
 • NLC - теплові насоси продуктивністю 56-349 кВт. Призначені для комерційного і промислового використання.

Інжинірингова компанія «Євроклімат-сервіс» виконує висококваліфіковане проектування, оперативну поставку, монтаж та пусконаладку сучасних систем теплопостачання. Величезний досвід у сфері теплотехніки і налагоджені ділові зв'язки з провідними європейськими виробниками кліматичного обладнання дозволяють нам пропонувати клієнтам такі вигідні умови співпраці:

 • ексклюзивна ціна теплового насоса Aermec і можливість поетапної оплати;
 • офіційна гарантія на обладнання протягом 2-5 років, на монтаж - 3 роки;
 • професійне сервісне обслуговування і ремонт теплових насосів Aermec протягом усього періоду експлуатації.

Телефонуйте нам прямо зараз або надсилайте заявки через сайт. Ми допоможемо вам в стислі терміни обладнати об'єкти різного призначення сучасними енергоефективними системами теплопостачання.

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет "РОСТ"Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.