Теплові насоси CARRIER в Україні, поставка, монтаж, сервіс і ремонт.

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором теплових насосів торгової марки CARRIER. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом теплових насосів по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий тепловий насос, запропонуємо кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадять додаткове обладнання.

Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
Гарантія на монтаж - 3 роки.

Історія бренду CARRIER

Американська компанія Carrier Corporation спеціалізується на розробці і виробництві кліматичного обладнання. З 1979 року входить в найбільший холдинг United Technologies Corporation (UTC). Історія компанії починається в 1902 році - c моменту винаходу Віллісом Керріер першого кондиціонера. Разом з колегами американський інженер в 1915-му заснував корпорацію Carrier Engineering.

Першими клієнтами фірми були промислові підприємства. Кондиціонери допомогли створити оптимальні умови для організації технологічних процесів на поліграфічної та текстильної фабриках. Поставка кліматичної системи на експорт, на шовкову фабрику в Японії, вперше відбулася в 1907 році.

У 1922 році були винайдені і запущені у виробництво відцентрові чиллери, які з часом були модернізовані для роботи в режимі теплових насосів. У 1920-1930-х роках теплове та холодильне обладнання Carrier починає застосовуватися для оснащення офісних, громадських і адміністративних будівель.

З 1931 року з винаходом побутового кондиціонера кліматичні системи компанії стали встановлюватися в житлових будинках. Після Другої світової війни американці почали масово купувати кліматичні установки для підтримання комфортної температури в своїх оселях. Carrier першою випустила на ринок чиллери і теплові насоси, що працюють на озонобезпечних високоефективних хладагентах.

На сьогоднішній день компанія є світовим лідером в сфері високотехнологічних систем опалення та кондиціонування повітря. Продукція Carrier поставляється в 180 країн по всьому світу.

Виробничі майданчики теплових насосів Carrier

Carrier - частина компанії UTC Climate, Controls and Security, до складу якої входить 51 виробниче підприємство і 59 проектно-конструкторських центрів. На виробництві систем опалення, вентиляції та кондиціонування зайнято понад 50 тис. Співробітників.

Теплові насоси, чиллери і кондиціонери Carrier виготовляються на заводах США, Таїланду, Китаю. Теплові насоси великої потужності випускаються на великому високотехнологічному заводі Gree Electric Appliances Inc. в китайському місті Чжухай. Значний обсяг кліматичної техніки Carrier виготовляється на підприємстві в місті Гуанчжоу. Виробництво теплових насосів на сучасних автоматизованих заводах по всьому світу дозволяє значно знизити собівартість продукції і мінімізувати відсоток браку.

Випуск продукції відповідно до передових технічних стандартів і правил міжнародної системи якості забезпечує максимальний рівень надійності і безвідмовності теплотехнічних установок. При дбайливої ​​експлуатації і належному обслуговуванні ремонт теплових насосів Carrier не буде потрібно протягом 10-20 років.

Основні сфери застосування теплових насосів Carrier

Теплові насоси Carrier великої потужності використовуються для теплопостачання:

 • торгових центрів;
 • готелів;
 • житлових комплексів;
 • лікарень, поліклінік, лабораторій;
 • бізнес-центрів, офісно-адміністративних будівель;
 • складських комплексів;
 • спортивних об'єктів;
 • будівель громадського призначення;
 • фабрик і промислових підприємств.

5 основних переваг теплових насосів Carrier

Інженери-проектувальники, менеджери і монтажники теплотехнічних систем відзначають такі переваги теплових насосів Carrier:

 • Компактні розміри і невелика маса обладнання за рахунок використання в конструкції легень сучасних матеріалів.
 • Зниження тиску конденсації і підвищення ефективності теплообмінних процесів за допомогою системи електронного ТРВ.
 • Низький рівень шуму за рахунок використання шумопоглинаючих корпусів компресорів.
 • Паралельне підключення декількох компресорів, що підвищує загальну енергоефективність установок.
 • Порівняно невисока ціна теплового насоса Carrier завдяки використанню передових технологій і високопродуктивної виробництва.

Модельний ряд теплових насосів Carrier

Теплові насоси Carrier підвищеної продуктивності представлені такими сучасними серіями:

30RQS - реверсивні теплові насоси потужністю 42-158 кВт. Призначені для використання на комерційних і промислових об'єктах. Легкознімні панелі забезпечують швидкий доступ для технічного обслуговування. 30RQSY теплопродуктивністю від 42 до 158 кВт. Працюють на озонобезпечному хладагенте R410А. Оснащені спіральними компресорами зі зниженим рівнем вібрації і нізкошумних вентиляторами. 30RQM / RQP тепловою потужністю 179-436 кВт. У лінійці представлено 11 типорозмірів насосів. Алюмінієвий конденсатор відрізняється поліпшеною ефективністю і тривалим терміном експлуатації. 61XWH-ZE - теплові насоси «вода - вода» з гвинтовими компресорами потужністю 200-2500 кВт. Працюють на високоефективному екологічно безпечному холодоагенті R1234ze. 30XWH - насоси, що володіють потужністю 317-1969 кВт. Знайшли широке застосування для опалення торгових приміщень і промислових будівель. Система настройки і управління ProDialog дозволяє підтримувати високоточні параметри роботи установки; 30XWH-P продуктивністю від 317 до 1969 кВт. Оснащені гвинтовими Двохроторннім компресорами. Працюють за принципом «вода - вода». Використовуваний холодоагент - R134A. 30XWHV потужністю 648-1932 кВт. Комплектуються фірмовою системою регульованого приводу гвинтових компресорів. Установки призначені для опалення будівель великої площі і забезпечення теплом технологічного обладнання.

Національна проектно-монтажна компанія «Євроклімат-сервіс» пропонує послуги по підбору, поставці, установці, запуску в експлуатацію та обслуговування комерційних і промислових теплогенеруючих установок. У нас ви можете купити тепловий насос Carrier на найпривабливіших умовах:

найкраща ціна на ринку України і можливість оплати в розстрочку;
комплексна гарантія на обладнання протягом 2-5 років, на монтаж теплових насосів Carrier нашими фахівцями - 3 роки;
зниження витрат до 30% на постачанні та монтажу;
кваліфікована допомога персонального менеджера на всіх етапах реалізації проекту.
Телефонуйте на нашу гарячу лінію, пишіть на електронну пошту або залишайте контактні дані у формі зворотного зв'язку. Наші фахівці допоможуть кваліфіковано і в стислі терміни підібрати, встановити і налаштувати теплотехнічні системи, які стабільно будуть постачати ваш об'єкт теплом і оптимізувати витрати на енергоресурси.

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет "РОСТ"Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.