Теплові насоси Climaveneta в Україні, поставка, монтаж, сервіс і ремонт.

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором теплових насосів торгової марки Climaveneta. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом теплових насосів по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий тепловий насос, запропонуємо кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадять додаткове обладнання.

Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
Гарантія на монтаж - 3 роки.

Історія бренду Climaveneta

Climaveneta s.p.a. - італійський розробник і виробник теплових насосів, чілерів, центральних кондиціонерів, руфтопів, фанкойлів і іншого допоміжного вентиляційного устаткування. Компанія була заснована в 1971 році в місті Бассано-дель-Граппа. У 1979 році створюється інноваційний тепловий насос для систем підлогового опалення. У 1982 році компанія встановлює в Італії багатоконтурні теплонасоси, які можуть одночасно виробляти теплу і холодну воду.

У 1991 році Climaveneta випускає на ринок теплові насоси, що використовують в якості палива газ. У 2003 році компанія починає виробляти високоефективні теплові насоси / чиллери з інтелектуальним керуванням.

У 1994 році Climaveneta увійшла до складу групи компаній DeLonghi. У 2012 році, коли компанія DeLclima вийшла з концерну DeLonghi, Climaveneta також залишила гурт і стала працювати під управлінням DeLclima.

У 2016 році DeLclima була перейменована в MELCO Hydronics and IT Cooling. Потім в 2016 році компанія Climaventa S.p.A. об'єдналася з RC Group S.p.A. і з 1 січня 2017 стала вести бізнес під новою назвою Mitsubishi Electric Hydronics and IT Cooling Systems S.p.A. (MEHITS). При цьому теплові насоси випускаються під добре знайомою на ринку торговою маркою Climaveneta.

Теплові насоси Climaveneta проходять перевірку на відповідність стандартам Eurovent Certification. На всіх етапах виробництва обладнання проходить суворий контроль якості згідно з європейським нормативу UNI EN ISO9001: 2008.

При складанні теплових машин використовуються компоненти провідних світових виробників (Danfoss, Copeland, Bitzer, Alfa-Laval, Swep). Це дозволяє забезпечити повну відповідність технічних характеристик обладнання заявленим параметрам, а також більш тривалий термін експлуатації. Тому при належній експлуатації і регулярного сервісного обслуговування капітальний ремонт теплових насосів Climaveneta знадобиться лише через 10 і більше років.

Виробничі потужності

Climaveneta володіє 13 заводами на території Європи і Азії. Загальна площа виробничих майданчиків становить понад 100 тис. М2. На підприємствах компанії працює більше 1200 співробітників. За обсягом випуску теплових насосів і чиллерів Climaveneta займає 1 місце в Європі і 5 у всьому світі. У розпорядженні компанії є 8 центрів досліджень і розробок (R & D) в Італії, Китаї та Індії.

Однією з основних майданчиків по виробництву теплових насосів Climaveneta є спеціалізоване підприємство в італійському місті Бассано-дель-Граппа. Збірка кліматичного обладнання виконується на механізованих лініях. Після складання агрегати проходять ретельний контроль якості і випробування в кліматичних камерах. Після заправки фреоном теплові насоси функціонують в тестових камерах при параметрах повітря, які імітують реальні умови експлуатації.

На яких об'єктах виконується установка теплових насосів Climaveneta

Теплові насоси Climaveneta використовуються для ефективного безперебійного теплопостачання будівель різного профілю:

 • житлові приміщення, готелі;
 • офісні та адміністративні будівлі;
 • торгово-розважальні центри;
 • громадські будівлі (аеропорти, вокзали, виставкові зали, об'єкти соціального призначення, кінотеатри, культурні центри);
 • медичні центри і лабораторії;
 • навчальні заклади;
 • складські комплекси;
 • виробничі підприємства.

Чому інженери і монтажники рекомендують купити тепловий насос Climaveneta

Теплові насоси Climaveneta отримали широке визнання в професійному середовищі завдяки таким важливим техніко-експлуатаційним достоїнств:

 • Впровадження інтелектуальних систем управління, високоефективних компресорів і вентиляторів, екологічно безпечних рішень дозволяє економити енергетичні ресурси.
 • Завдяки компактним розмірам і уніфікованої конструкції монтаж теплових насосів Climaveneta можливий навіть в умовах обмеженого простору.
 • Кліматичне обладнання має високу ступінь адаптивності до спеціальних умов замовника.
 • Найнижча ціна теплового насоса Climaveneta серед аналогічних моделей відповідного класу досягається за рахунок грамотного підбору комплектуючих, високопродуктивного виробництва, ефективної моделі бізнесу.
 • Використання інверторних технологій дозволяє підтримувати продуктивність на необхідному рівні в залежності від потреб в теплі.
 • Модельний ряд тепловий насос Climaveneta

Якщо ви плануєте купити тепловий насос Climaveneta підвищеної продуктивності, то вибирати підходящу модель випливає з таких основних серій:

 • AWR-HT продуктивністю 116-181 кВт призначені як для опалення, так і для вироблення охолодженої води. Здатні виробляти гарячу воду температурою до + 65 ˚ С при вуличній температурі до -20 ˚.
 • NECS-N - теплонасос «повітря-вода» зовнішнього виконання з потужністю від 320 до 833 кВт. Оснащуються герметичними спіральними компресорами і відцентровими вентиляторами зі збільшеним статичним тиском. NX-N мають теплопродуктивність від 35,8 до 335 кВт. Працюють на базі роторних спіральних компресорів і осьових вентиляторів. Теплообмінники - кожухотрубні, підвищеної ефективності.
 • NX-CN потужністю 18-265 кВт обладнані відцентровими вентиляторами з ЄС-моторами. Шафова конструкція дозволяє швидко отримати доступ до будь-якого компонента для обслуговування або налаштування.
 • FOCS-N мають продуктивність по теплу 480-1199 кВт, тому використовуються для опалення великих будівель або теплопостачання технологічних процесів.
 • i-FX-N потужністю 444-1154 кВт працюють на безпечному фреоні R513A. Напівгерметичні гвинтові компресори мають функцію регулювання швидкості. Тому тепловий насос ефективно працює на будь-якому рівні завантаження.

Інжинірингова компанія «Євроклімат-сервіс» пропонує професійну допомогу в проектуванні, поставці, монтажі і пусконаладке систем теплопостачання для комерційних і промислових об'єктів. Ми є офіційними партнерами Climaveneta, тому пропонуємо нашим клієнтам ексклюзивні умови співпраці:

 • найпрозоріша доступна ціна теплового насоса Climaveneta в Україні;
 • комплексна гарантія на кліматичну техніку строком від 2 до 5 років, на монтажні послуги - 3 роки;
 • професійне технічне обслуговування і оперативний ремонт теплових насосів Climaveneta протягом усього періоду експлуатації.

Звертайтеся до нас вже сьогодні. Ми допоможемо обладнати ваш об'єкт сучасної надійною системою теплопостачання в стислі терміни і при оптимальному бюджеті.

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет "РОСТ"Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.