Теплові насоси Clint в Україні, поставка, монтаж, сервіс і ремонт.

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором теплових насосів торгової марки Clint. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом теплових насосів по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий тепловий насос, запропонуємо кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадять додаткове обладнання.

Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
Гарантія на монтаж - 3 роки.

Історія бренду Clint

Clint- італійська компанія, яка є частиною великого промислового концерну G.I. INDUSTRIAL HOLDING S.p.a. (Італія). Бренд пропонує широкий спектр інноваційних інженерних рішень в сфері штучного клімату для побутових, комерційних і промислових споживачів. Основним напрямком діяльності є проектування та випуск високоякісних продуктивних теплових насосів, чілерів, сухих градирень, фанкойлів, систем кондиціонування повітря. Устаткування Clint поставляється по всьому світу і займає провідні позиції на ринках Європи, Північної і Південної Америки.

За більш ніж 25-річну історію компанія встановила теплові насоси в великих комерційних комплексах і на промислових підприємствах в 70-ти країнах світу. Вся продукція компанії на завершальному етапі виробництва проходить стендові випробування, що гарантує відсутність заводського браку і повну відповідність технічних параметрів заявленим характеристикам.

Всі кліматичне обладнання Clint проходить сертифікацію відповідно до європейських стандартів EUROVENT, ISO9001, ЄС, UL, BV. Теплові насоси мають сертифікати відповідності українського зразка і відповідають вимогам норм ДСТУ EN 60204-1, ДСТУ EN 50081-2, ДСТУ IEC 61000-6-2. При систематичному сервісному обслуговуванні і дбайливої ​​експлуатації ремонт теплових насосів Clint не буде потрібно протягом 10 і більше років.

Виробничі майданчики теплових насосів Clint

Виробництво теплових насосів марки Clint виконується на чотирьох заводах на території Європейського Союзу:

 • Підприємство Rivignano Plant в італійській провінції Удіне спеціалізується на виробництві теплових насосів, дахових кондиціонерів, холодильних машин і вентиляційних доводчиків.
 • Завод Piovedi Sacco Plant в регіоні Венето (Італія) виготовляє теплові насоси, чиллери, прецизійні кондиціонери.
 • Завод в Латізане недалеко від італійської Венеції виробляє широкий спектр комплектуючих до кліматичній техніці, теплові насоси середньої і малої потужності.
 • Підприємство GIMEK Zrt. в Біатобарде (Угорщина) випускає комплектуючі та здійснює складання теплового, вентиляційного та кондиційного обладнання.
 • Об'єкти, на яких проведено монтаж теплових насосів Clint

Тепловими насосами і чиллерамі Clint були обладнані такі об'єкти на території України:

 • торгово-розважальні центри (ТРЦ «Аркадія», «Мармелад» в Києві);
 • офісні будівлі і бізнес-центри (офісний центр в Запоріжжі по вул. Немировича-Данченка, офіс Procter & Gamble в Києві);
 • музеї та галереї (музей історії Києва);
 • культурно-розважальні об'єкти (нічний клуб «CarribeanClub», Київ);
 • підприємства харчової та фармацевтичної галузі (фабрика «Roshen» в Кременчуці, Алуштинський молокозавод, фармацевтичне виробництво в Києві, «Лубнифарм»);
 • готелі ( «Palace Hotel» в Харкові);
 • банки (VTB-банк в Києві);
 • об'єкти енергетики (Запорізька ТЕС);
 • медичні установи (лабораторії, кабінет МРТ в Києві);
 • складські об'єкти (фруктосховище в Петрівці);
 • промислові підприємства ( «Запоріжсталь», «Мотор-Січ», «Арселлор Міттал»).

5 причин, чому вигідно купити тепловий насос Clint

Теплові насоси Clint завоювали велику популярність серед інженерів і експлуатуючих організацій по всьому світу і в Україні за рахунок таких переваг:

 • Рекордно низький рівень споживання електроенергії при низькому рівні шуму і підвищеної довговічності.
 • Відповідність обладнання європейським директивам в області екологічної безпеки спрощує розробку проектної документації та отримання дозволів на установку теплових насосів Clint.
 • Наявність системи віддаленого моніторингу та управління з можливістю програмування, яка дозволяє підвищити ефективність і безпеку систем теплопостачання.
 • Застосування спіральних і гвинтових компресорів з інверторним керуванням дозволяє гнучко регулювати теплопродуктивність насосів.
 • Оптимальне співвідношення технічного рівня, функціональності і ціни теплового насоса Clint.

Модельний ряд

Якщо ви плануєте купити тепловий насос Clint підвищеної потужності, то необхідно вибирати підходящу модель в таких лінійках бренду:

 • Aqua Plus- реверсивні теплові насоси зі спіральними компресорами з теплопродуктивністю від 5,9 до 238 кВт. Відрізняються високою енергоефективністю класу «А». Призначені для теплопостачання комерційних і цивільних будівель середньої і великої площі, промислових систем.
 • Multi Power відрізняються високою ефективністю при частковій і змінному навантаженні за рахунок використання багатокомпресорні технології. Максимальна потужність становить 1250 кВт. Теплонасоси можуть оснащуватися конденсаторами з повітряним і водяним охолодженням.
 • Maxi Power з теплопродуктивністю 190-1439 кВт оснащуються гвинтовими компресорами. Можуть встановлюватися як всередині, так і зовні будинків. Мають інверторне керування і можливість виготовлення в малошумному виконанні.
 • Turbo Line призначені для обслуговування великих комерційних об'єктів і промислових підприємств. Максимальна потужність складає до 4100 кВт. Оснащуються інноваційними компресорами з магнітною левітацією. Відрізняються економним електроспоживання балансується.
 • Energy Power - теплові насоси з потужністю обігріву 283-1156 кВт. Можуть одночасно працювати на опалення, гаряче водопостачання та охолодження.

Компанія «Євроклімат-сервіс» пропонує професійну допомогу в проектуванні, поставці, монтажі і пусконаладке систем теплопостачання комерційних і промислових об'єктів. Ми підтримуємо партнерські відносини з провідними світовими виробниками кліматичного обладнання, тому можемо запропонувати клієнтам в Україні ексклюзивні умови співпраці:

 • прозора доступна ціна теплового насоса Clint і можливість оплати в розстрочку;
 • гарантійні зобов'язання на теплові установки протягом 2-5 років, на монтажні роботи - 3 роки;
 • професійне технічне обслуговування і кваліфікований ремонт теплових насосів Clint протягом усього терміну експлуатації.

Телефонуйте нам вже сьогодні або робіть заявки на сайті. З нами ви заощадите гроші як при реалізації проекту, так і під час експлуатації теплопостачальних систем.

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет "РОСТ"Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.