Теплові насоси Clivet в Україні, поставка, монтаж, сервіс і ремонт.

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором теплових насосів торгової марки Clivet. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом теплових насосів по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий тепловий насос, запропонуємо кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадять додаткове обладнання.

Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
Гарантія на монтаж - 3 роки.

Історія бренду Clivet

Clivet - один з визнаних лідерів європейського ринку кліматичного обладнання. Компанія була заснована в 1989 році в Італії як підприємство в сфері проектування та виробництва систем тепло- та холодопостачання. У 1990 році Clivet стає одним з перших в світі виробників теплових насосів на основі спіральних компресорів і високоефективних теплообмінників. До 1997 року Clivet вибивається в лідери серед європейських виробників теплових насосів для комерційного сектора.

У 2001 році компанія випускає нову лінійку реверсивних теплових насосів SPINchiller. Модульна система на базі спіральних компресорів дозволяє домагатися максимальної економії енергоресурсів як в зимовий, так і в літній сезон. З 2008 року компанія випускає високоефективні теплові насоси для житлового сектора.

Сьогодні теплові насоси Clivet поставляються в 90 країн по всьому світу. Все обладнання проходить обов'язкову сертифікацію Eurovent, відповідає нормам ERP, вимогам стандартів безпеки ЄС. Тому ремонт теплових насосів Clivet потрібно тільки при порушенні рекомендованих умов експлуатації і повною виробленні робочого ресурсу основних робочих деталей і вузлів.

Виробничі майданчики Clivet

Виробництво теплових насосів Clivet здійснюється в муніципалітеті Фельтре в провінції Беллуно, Італія. Загальна площа комплексу складає понад 50 тис. М2. У збірці використовуються тільки якісні комплектуючі європейських виробників. Обробка заготовок виконується на верстатах з програмним управлінням. Окремі елементи комплектуються на автоматизованих лініях і роботизованих конвеєрах.

Виробництво теплових насосів виконується у відповідність до вимог міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001 та ISO 45001. Науково-технічні дослідження в області теплотехніки і конструювання нових моделей обладнання ведеться у співпраці з Європейським центром передових розробок та інноваційних рішень. На кінцевому етапі виробництва все теплове обладнання проходить тестування в випробувальних камерах.

Об'єкти, на яких виконують монтаж теплових насосів Clivet

Теплові насоси Clivet застосовуються для опалення, гарячого водопостачання, теплопостачання систем кондиціонування і промислового устаткування на об'єктах різного призначення:

 • готелі, готелі, житлові комплекси;
 • офісні та адміністративні будівлі, бізнес-центри;
 • громадські будівлі (вокзали, аеропорти, будівлі органів влади);
 • торгові центри;
 • лабораторії, лікарні та поліклініки;
 • складські комплекси;
 • об'єкти енергетики;
 • промислові підприємства.

5 причин, чому вигідно купити тепловий насос Clivet

Фахівці в області монтажу та обслуговування кліматичних систем виділяють такі відмітні переваги теплових насосів Clivet:

 • Застосування високоефективних компонентів і розумного електронного керування забезпечує економію енергоресурсів на рівні 40-50%. Окупність продуктивних комерційних і промислових систем теплопостачання становить 2-3 роки.
 • Простота і висока швидкість установки теплових насосів Clivet за рахунок універсальної конструкції, стандартизованих приєднувальних компонентів, компактних розмірів і легкої настройки.
 • Революційна багатофункціональність насосів, які можуть працювати в залежності від потреб на опалення та охолодження, гаряче водопостачання і забезпечувати теплом технологічні процеси.
 • Модульна конструкція дозволяє збирати теплові установки точно під запити користувача.
 • Прийнятна ціна теплового насоса Clivet при більш прогресивних характеристиках і тривалому терміні служби в порівнянні з аналогічними моделями конкуруючих брендів.

Модельний ряд теплових насосів Clivet

Якщо ви вирішили купити тепловий насос Clivet великої продуктивності, вибір конкретної моделі слід здійснювати серед таких серій обладнання:

 • SPINchiller (MF) з тепловою потужністю до 1462 кВт одночасно виробляє охолоджену і гарячу воду для потреб опалення і технології. Установки зменшують витрати на тепло на 40% в порівнянні з традиційними системами.
 • SCREWLine з продуктивністю 360-874 кВт відрізняються максимальною ефективністю, гнучкістю управління, екологічністю. Нагрівають воду до + 65 ° С.
 • SPINchiller Water - рідинні теплові насоси відрізняються високою енергоефективністю, компактністю і багатофункціональністю. Потужність 236-812 кВт.
 • SPINSaver - моноблок для одночасного і незалежного нагрівання та охолодження води потужністю 224-646 кВт.
 • ELFOEnergy Large2 - реверсивні теплові насоси з тепловою потужністю до 234 кВт. Призначені для зовнішньої установки. Комплектуються спіральними компресорами, електронними розширювальними вентилями і пластинчастими випарниками.
 • ELFOEnergy Magnum - моноблочні теплові насоси з потужністю до 400 кВт. Завдяки подвійному тепловому контуру відрізняються високою надійністю. Працюють на фреоні R410A. Модифікація серії MF оснащується блоком рекуперації і має потужність 381 кВт. Модифікація HW здатна нагрівати воду до + 65 ° С при зовнішній температурі до -13 ° С.

Інжинірингова компанія «Євроклімат-сервіс» спеціалізується на проектуванні, поставці, установці і пусконаладке комерційних і промислових систем теплопостачання. Ми є офіційними дистриб'юторами більшості провідних світових брендів кліматичних систем, тому пропонуємо замовниками унікальні умови співпраці:

 • найнижча ціна теплового насоса Clivet на ринку України, знижки від виробника, можливість поетапної оплати;
 • комплексна гарантія на обладнання від 2 до 5 років, на монтаж нашими фахівцями - 3 роки;
 • оперативне кваліфіковане техобслуговування і ремонт теплових насосів Clivet.

Телефонуйте нам або залишайте заявку на сайті. Ми в стислі терміни і при оптимальному бюджеті обладнаємо ваш об'єкт сучасними енергоефективними теплопостачальними установками.

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет "РОСТ"Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.