Теплові насоси Dunham-Bush в Україні, поставка, монтаж, сервіс і ремонт.

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором теплових насосів торгової марки Dunham-Bush. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом теплових насосів по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий тепловий насос, запропонуємо кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадять додаткове обладнання.

Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
Гарантія на монтаж - 3 роки.

Історія бренду Dunham-Bush

Історія компанії Dunham-Bush налічує понад 125 років. Точкою відліку вважається 1894 рік, коли в США була заснована фірма C.A. Dunham. Потім в 1906 році також в США створюється друга складова майбутньої Dunham-Bush - Bush Manufacturing. У 1956 році два підприємства об'єднуються в єдине ціле на підставі загальної спеціалізації і взаємної вигоди. У 50-і роки бренд випускає на ринок промислові теплові насоси і чиллери, які стають затребувані в своїй ніші.

У 60-і роки компанія розробляє революційні для галузі ротаційні гвинтові компресори. У 1995 році Dunham-Bush купує компанію Berjaya Group з Малайзії і відкриває завод в Китаї. У 1998 році компанія будує новий завод в місті Каджанг, Малайзія. У 2000 році сюди ж переноситься центральний офіс. У 2012 році китайський холдинг MoonGroup набуває Dunham-Bush і вкладає значні кошти і зусилля в її розвиток.

Сьогодні Dunham-Bush - один зі світових лідерів з виробництва промислових систем теплопостачання, кондиціонування, штучного холоду. У теплових насосах встановлюються ротаційні компресори власної розробки, які мають мінімальну кількість труться і відрізняються плавним обертанням валів. Теплообмінники виготовляються на власних заводах з ретельним контролем якості. Це забезпечує високу надійність і підвищений термін служби обладнання. Тому ремонт теплових насосів Dunham-Bush потрібно тільки при порушенні умов експлуатації і нерегулярному технічному обслуговуванні.

Виробничі потужності

В даний час теплові насоси Dunham-Bush виготовляються на 3-х виробничих підприємствах:

Велика виробничий майданчик в малайзійському місті Каджанг випускає широкий спектр тепло- і холодоснабжающіх установок. Підприємство оснащене автоматизованими лініями зборки, металообробними верстатами, фарбувальними камерами, випробувальними стендами. Завод в місті Хавант, Англія спеціалізується на випуску теплового обладнання і комплектуючих. Завод в Янтай в Китаї виробляє обладнання для опалення, вентиляції, кондиціювання та холодопостачання.

Dunham-Bush завершує модернізацію виробничого підприємства в США, яке незабаром буде готово до відкриття. Діючі заводи компанії працюють відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001 і системи екологічного управління ISO 14001.

На яких об'єктах проводиться монтаж теплових насосів Dunham-Bush

Теплові насоси Dunham-Bush використовуються для теплопостачання систем опалення, вентиляції та кондиціонування, технологічних процесів і водопостачання на різних об'єктах:

 • житлові комплекси;
 • торгово-розважальні центри;
 • офісні та адміністративні будівлі;
 • громадські та цивільні об'єкти;
 • машинобудівні та металургійні підприємства;
 • підприємства фармацевтичної, парфумерної та косметичної промисловості;
 • тютюнові, спиртові та лікеро-горілчані заводи;
 • об'єкти енергетичного сектора;
 • морський транспорт.

Чому купити тепловий насос Dunham-Bush - правильне рішення

Високий рівень довіри серед інженерів-теплотехніків, а також популярність серед комерційних і промислових користувачів теплових насосів Dunham-Bush пояснюється поєднанням важливих достоїнств: Інноваційні низькотемпературні моделі здатні стабільно виробляти тепло при температурах навколишнього середовища -28˚С і менше. Завдяки широкому модельному ряду установка теплових насосів Dunham-Bush може бути проведена як на невеликих комерційних об'єктах, так і на великих промислових підприємствах. Залежно від поточних потреб в теплі установки мають можливість регулювання потужності в межах від 10 до 100%. Використання частотних перетворювачів, власних високотехнологічних блоків управління, ефективних рекуператорів дозволяє економити електроенергію за будь-яких погодних умовах. Унікальні вертикальні малошумні компресори забезпечують низький рівень звукового тиску при роботі теплонасосів. Ціни теплових насосів Dunham-Bush знаходяться в межах досяжності при преміальному якості обладнання.

Модельний ряд

Перед тим, як купити тепловий насос Dunham-Bush високої потужності, пропонуємо вам вивчити асортимент компанії:

 • ACDSHP-H з теплопродуктивністю 70-140 кВт призначені для невеликих і середніх комерційних об'єктів. Комплектуються герметичними спіральними компресорами і мікропроцесорним управлінням.
 • ACDS (HP) GW з потужністю 161-690 кВт виготовлені на базі вертикальних спіральних компресорів. Відрізняються низьким рівнем шуму і теплообмінниками підвищеної ефективності.
 • ACDXHP-R мають теплову потужність в діапазоні від 280 до 1650 кВт. Оснащені випарником сухого типу і вдосконаленим логічним контролером. Працюють на перевіреному часом хладагенте R410A.
 • ACXHP-R з теплової продуктивністю 347-1582 кВт комплектуються інноваційним кожухотрубні випарником затопленого типу. Використовують холодоагент R134A.
 • WCFXE-HP з підвищеною потужністю 185-3030 кВт відрізняються малою гучністю і високою ефективністю WCS-HP теплопродуктивністю 39-260 кВт працюють на фреонах R407C / R134a. Оснащуються спіральними компресорами і теплообмінниками по стандарту ASME.

Національна інжинірингова компанія «Євроклімат-сервіс» - досвідчений експерт в сфері розрахунку і підбору, поставки, установки і введення в експлуатацію систем теплопостачання. Починаючи з 2017 року, ми виконали комплексну реалізацію понад 400 проектів по всій Україні. Налагоджені ділові зв'язки з провідними брендами дозволяють нам пропонувати клієнтам ексклюзивні умови співпраці:

 • прозора доступна ціна теплового насоса Dunham-Bush з можливістю поетапної оплати;
 • фірмова гарантія на теплотехнічне обладнання протягом 2-5 років, на монтажні послуги - 3 роки;
 • кваліфіковане сервісне обслуговування і оперативний професійний ремонт теплових насосів Dunham-Bush.

Телефонуйте нам вже сьогодні або залишайте заявку. Ми надамо безкоштовну технічну консультацію і підготуємо ефективне рішення найскладніших інженерних задач.

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет "РОСТ"Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.