Теплові насоси Ferroli в Україні, поставка, монтаж, сервіс і ремонт.

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором теплових насосів торгової марки Ferroli. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом теплових насосів по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий тепловий насос, запропонуємо кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадять додаткове обладнання.

Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
Гарантія на монтаж - 3 роки.

Історія бренду Ferroli

Концерн Ferroli S.p.A. - один зі світових лідерів у сфері розробки і виробництва промислового, комерційного та побутового опалювального обладнання, кліматичної техніки, комплектуючих для систем альтернативної енергетики. Центральний офіс знаходиться в провінції Верона області Венеція, Італія. Історія компанії почалася в 1955 році, коли троє братів Ферролі заснували підприємство з виробництва сталевих газових котлів. Тоді на заводі працювало всього 20 чоловік, але зовсім скоро Ferroli перетворився на великий міжнародний бренд.

Першим кроком молодої компанії на шляху до успіху вважається поставка 500 газових котлів для житлових будівель в Вероні. До 1962 року брати модернізують своє підприємство і впроваджують автоматизовані процеси. Це дозволяє вивести на ринок високоефективні і надійні чавунні котли. У 1965 році Ферролі купує прилеглі металургійні підприємства в Бургосі і Алано-де-Піаве, що робить компанію незалежної від постачальників основної сировини.

У 1990 році з покупкою італійського заводу Starclima S.r.l. Ферролі виходить на ринок кліматичного обладнання. З 1990 по 2010 рік концерн поглинає 19 підприємств в Європі і 3 заводи в Китаї.

Сьогодні Ferroli - один з провідних виробників опалювальних котлів, теплових насосів, систем кондиціонування повітря, радіаторів. Кліматичне обладнання проходить сертифікацію Eurovent і відповідає найсуворішим вимогам енергоефективності в галузі.

Виробництво теплонасосів виконується відповідно до вимог міжнародної системи управління якістю ISO 9001. Тому продукція відрізняється рекордно низьким рівнем шлюбу і повністю відповідає заявленим характеристикам. При регулярному сервісному обслуговуванні капітальний ремонт теплових насосів Ferroli може знадобитися тільки через 10 і більше років експлуатації.

Де виробляються теплові насоси Ferroli

Компанія Ferroli володіє заводами в Італії, Німеччині, Бельгії, Голландії, Англії, Польщі, Румунії, Іспанії, Франції, Туреччині та Китаї. Виробництво теплових насосів для комерційного і промислового сектора здійснюється на сучасному заводі в Вілланова, недалеко від Сан Боніфачо, Італія. Виробнича площадка займає величезну площу в 20 тис. М2. На підприємстві також випускаються чиллери, компресорно-конденсаторні блоки, вентиляційні системи, повітрооброблюючі установки.

Випуск теплових насосів виконується відповідно до принципів «бережливого виробництва», що дозволяє клієнтам отримувати надійне високоефективне устаткування по чесної доступною ціною. З механізованої лінії складання насоси направляються в тестові камери, де проходять всебічну перевірку робочих параметрів.

Об'єкти для монтажу теплових насосів Ferroli

Теплові насоси Ferroli знайшли широке застосування на таких об'єктах:

 • лікарні та поліклініки;
 • школи, університети і бібліотеки;
 • готелі та ресторани;
 • аеропорти і вокзали;
 • офісно-адміністративні будівлі;
 • торгові центри;
 • банки;
 • спортивні об'єкти;
 • складські будівлі;
 • промислові підприємства.

5 причин, чому купити тепловий насос Ferroli - це розумне рішення
Інженери-теплотехніки, проектувальники і монтажники виділяють такі унікальні переваги теплових насосів Ferroli:

 • Економія електроенергії завдяки застосуванню високоефективних вентиляторів, інверторних компресорів та інноваційних теплообмінників.
 • Простота узгодження дозвільної документації на установку теплових насосів Ferroli на об'єктах в Україні за рахунок їх високої екологічності і безпеки.
 • Більшість моделей є реверсивними і можуть працювати в режимі охолодження в літній період.
 • Низький рівень шуму і вібрації.
 • Доступна ціна теплового насоса Ferroli.
 • Модельний ряд

Якщо вам необхідно купити тепловий насос Ferroli підвищеної продуктивності, то відповідну модель можна знайти серед таких серій:

 • HGA / HGA HT - повітро-водяний реверсивний тепловий насос для зовнішнього монтажу. Теплопроізводітелньость знаходиться в діапазоні 45,1-105 кВт. Працюють на холодоагенті R410A. Нагрівають воду до 60˚С, модифікація HT - до 65 ˚.
 • RGA / RGA HE мають клас енергоефективності А. Теплова потужність знаходиться в діапазоні 49,4-220 кВт. Оснащуються спіральними компресорами. Мають екстра-малошумное виконання, яке знадобиться при установці поблизу житлових і громадських об'єктів.
 • RLA / RLA HE - реверсивні теплові насоси з потужністю від 161 до 466 кВт. Обладнані високоефективними пластинчастими теплообмінниками. Вентилятори та компресори управляються регуляторами частоти, тому можуть змінювати продуктивність в широкому діапазоні.
 • RGC / RGC HE з теплопродуктивністю 48,1-229 кВт використовуються для опалення житлових будинків та комерційних об'єктів середньої площі. Призначені для установки на відкритому повітрі.

Національна проектно-монтажна компанія «Євроклімат-сервіс» пропонує комплексні послуги з розрахунку, постачання, монтажу і пусконаладке систем теплопостачання. Ми є офіційним дистриб'ютором компанії Ferroli S.p.A., тому можемо запропонувати клієнтам кращі умови співпраці:

 • ексклюзивна ціна теплового насоса Ferroli від виробника; комплексна гарантія на кліматичні системи протягом 2-5 років, на монтаж нашими фахівцями - 3 роки;
 • кваліфіковане технічне обслуговування та ремонт теплових насосів Ferroli.

Телефонуйте до нас прямо зараз або залишайте заявки через сайт. Ми допоможемо вам в стислі терміни реалізувати складні інженерні проекти при максимальній економії.

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет "РОСТ"Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.