Теплові насоси GEA в Україні, поставка, монтаж, сервіс і ремонт.

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором теплових насосів торгової марки Gea. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом теплових насосів по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий тепловий насос, запропонуємо кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадять додаткове обладнання.

Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
Гарантія на монтаж - 3 роки.

Історія бренду GEA

Німецька група компаній GEA - один з найбільших в світі розробників технологічних рішень для підприємств харчової промисловості та інших галузей виробництва. Концерн спеціалізується на проектуванні і виготовленні систем для забезпечення виробничих процесів штучним теплом і холодом.

Штаб-квартира компанії знаходиться в Дюссельдорфі, Німеччина. Родоначальником фірми вважається фірма Metallgesellschaft AG, заснована в 1881 році і займалася продажем металів. У 1920 році німецький бізнесмен-мільйонер заснував компанію Gesellschaft für Entstaubungsanlagen (GEA), яка почала випускати пилеуловлювальне обладнання. Після Другої світової війни діяльність GEA була пов'язана з реконструкцією електростанцій.

У 1990-ті роки компанія після розширення і реорганізації переорієнтувалася на виробництво обладнання для хімічної, нафтохімічної і машинобудівної промисловості. Після завершення трансформації GEA стала спеціалізуватися на технологічних рішеннях для харчових, хімічних, фармацевтичних підприємств. У номенклатуру виробництва увійшли високопродуктивні теплові насоси і чиллери.

З 2007 по 2014 рік напрямок діяльності компанії остаточно фокусується на сфері виготовлення технологічного обладнання та забезпечення енергоносіями промислових підприємств. Частка бізнесу в цьому напрямку виростає до 70%. Окрема структура концерну GEA Refrigeration Technologies спеціалізується на тепло- і холодопостачанні заводів і фабрик різного напрямку.

Виробничі потужності GEA.

На даний момент на підприємствах GEA працює близько 19 тис. Співробітників. Дохід компанії за 2020 рік склав 4,6 млрд євро. Головний офіс GEA Refrigeration Technologies GmbH знаходиться в Бохумі, Німеччина. Підприємства з виробництва компонентів і складання теплових насосів розташовані в різних країнах по всьому світу: Нідерландах, США, Великобританії, Німеччини, Італії. Виробничі майданчики оснащені сучасними автоматизованими лініями. Вся продукція після закінчення збирання проходить ретельне тестування.

Компанія GEA дотримується сучасні міжнародні вимоги виробничої системи якості, а також впроваджує власні технологічні стандарти. Тому при дотриманні технічних рекомендацій виробника і належної експлуатації обладнання капітальний ремонт теплових насосів GEA не знадобиться протягом 10-20 років експлуатації.

Основні сфери застосування теплових насосів GEA.

Теплові насоси GEA застосовуються для теплопостачання технологічних процесів і підтримання оптимальних кліматичних умов на промислових підприємствах і об'єктах інфраструктури різної спеціалізації. До них відносяться:

заводи з виробництва молокопродуктів;
тваринницькі комплекси і молочні ферми;
підприємства з виробництва продуктів харчування і безалкогольних напоїв;
організації в сфері енергетики та нафтогазової галузі;
фармацевтичні підприємства;
об'єкти хімічної промисловості;
морський транспорт;
метрополітен;
логістичні комплекси;
торгові підприємства;
офісні та адміністративні будівлі;
заводи і фабрики з виробництва косметики, засобів особистої гігієни і побутової хімії.

5 головних переваг теплових насосів GEA

Широке визнання теплових насосів GEA серед користувачів по всьому світу пояснюється такими основними перевагами установок:

Підвищена потужність теплових насосів (до 10 000 кВт) дозволяє в безперебійному режимі забезпечувати технологічним теплом великі виробничі підприємства.
Використання в якості холодоагенту аміаку знижує небезпеку негативного впливу на навколишнє середовище.
Висока ефективність теплообмінних процесів дає можливість нагрівати вторинний теплоносій до температури + 80 ° C.
Компактна моноблочна конструкція дозволяє встановлювати теплові установки підвищеної потужності в технічних приміщеннях невеликої площі.
Ціна теплового насоса GEA при просунутих технічних можливостях, високої надійності і довговічності порівняно доступна.

Модельний ряд теплових насосів GEA

Теплові насоси GEA великої потужності представлені такими сучасними лінійками обладнання:

Blu-Red Fusion - інноваційні реверсивні теплові насоси з можливістю роботи на обігрів і на охолодження. Теплопродуктивність становить від 450 до 2400 кВт. Оптимізована конфігурація забезпечує зниження витрат електроенергії і виключає викиди парникових газів від обладнання.
RedAstrum - аміачні установки на основі гвинтових компресорів з тепловою продуктивністю від 600 до 2000 кВт. Забезпечують промислові процеси теплообмінної середовищем з температурою + 55 ... + 80 ° С. Високоефективний пластинчастий теплообмінник і автоматизоване управління системою істотно знижують витрату електроенергії.
RedGenium - аміачні теплові насоси стандартній комплектації, що працюють на базі нових поршневих компресорів GEA Grasso V HP. Теплова потужність установок знаходиться в межах 500-1100 кВт. Насос має компактні розміри і невелику вагу. Представлений трьома типорозмірами. Фірмова конструкція теплообмінників вимагає невеликої витрати аміаку і знижує витрати енергоресурсів на вироблення тепла. Установка забезпечує обладнання теплоносієм з температурою + 50 ... + 70 ° С. В межах + 10 ... + 40 ° С насос може утилізувати тепло від грунтових і поверхневих вод, повітря навколишнього середовища, конденсації холодильних машин і надлишкової енергії технологічних процесів.
Теплові насоси GEA відкритого типу забезпечують подачу гарячої води до + 82 ° C. Працюють на безпечному холодоагенті аміаку (R717). Забезпечені поршневими компресорами одинарного або подвійного дії. Залежно від використовуваного середовища можуть встановлюватися пластини з різних матеріалів.

Насоси GEA за індивідуальною специфікацією розробляються у відповідність до технічного завдання замовників. Можуть працювати в широкому діапазоні теплової потужності від 300 до 10 000 кВт.

Національна проектно-монтажна компанія «Євроклімат-сервіс» надає послуги з розрахунку та підбору, комплексному постачанні, установці та пусконаладке устаткування систем теплопостачання комерційних і промислових будівель. Ми є офіційними дистриб'юторами провідних світових брендів у сфері опалення та кондиціонування, тому пропонуємо купити тепловий насос GEA на привабливих умовах:

чесна прозора ціна і можливість поетапної оплати замовлення;
офіційна гарантія на обладнання терміном від 2 до 5 років, на установку теплових насосів GEA нашими фахівцями - 3 роки;
кваліфікована підтримка на всіх етапах реалізації проекту, гарантійне і післягарантійне обслуговування.
Звертайтеся до нас вже сьогодні. Допоможемо в стислі терміни і з економією бюджету до 30% оснастити ваш об'єкт надійними енергоефективними системами теплопостачання.

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет "РОСТ"Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.