Теплові насоси RHOSS в Україні, поставка, монтаж, сервіс і ремонт.

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором теплових насосів торгової марки RHOSS. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом теплових насосів по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий тепловий насос, запропонуємо кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадять додаткове обладнання.

Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
Гарантія на монтаж - 3 роки.

Історія бренду RHOSS

Італійська компанія RHOSS S.p.a. є одним з лідерів європейського та світового ринку високоякісних центральних кондиціонерів, теплових насосів і чиллерів. Історія бренду почалася в 1968 році з випуску опалювального обладнання. Уже в перші роки свого існування Rhoss став національним лідером у сфері виробництва сталевих котлів для опалення житлових приміщень. У 1971 році компанія вийшла на міжнародний ринок кліматичного обладнання з фанкойлами, нагрівачами і охолоджувачами повітря.

На сьогоднішній день Rhoss є одним з провідних світових виробників систем теплопостачання і кондиціонування повітря. Компанія вже більше 50 років гарантує клієнтам передові технології, висока якість і безпеку устаткування, що випускається.

Високоефективні теплові насоси гарантують створення комфортних кліматичних умов для будь-якого приміщення. Рішення бренду беруть участь в протоколі сертифікації будівель LEED. Теплові насоси Rhoss проходять верифікацію відповідно до вимог міжнародних стандартів EN 14511, EN 9614, EN тисяча триста дев'яносто сім.

Виробничі потужності RHOSS

Компанія RHOSS S.p.a. володіє виробничими майданчиками загальною площею близько 50 тис. квадратних метрів. Все виробництво зосереджено на півночі Італії в провінції Удіне, недалеко від міста Венеція. Більшу частину заводу займають автоматизовані високотехнологічні лінії по збірці теплових і холодильних машин. Конструктори, інженерні та технічні працівники компанії регулярно проходять професійне навчання і підвищують свою кваліфікацію.

Після складальних ліній теплові насоси відправляються в тестові камери, де в наближених до реальних умовах проходять випробування на відповідність технічних характеристик заявленим параметрам.

Компанія ставить на перше місце високий рівень якості продукції, тому свідомо не переводить виробництво в країни з більш дешевою робочою силою. Тому при дбайливої ​​експлуатації і належному обслуговуванні ремонт теплових насосів Rhoss не буде потрібно багато років. Весь асортимент продукції проводиться відповідно до вимог європейських стандартів якості і має сертифікати EUROVENT.

У 2005 році компанія запустила випробувальної лабораторії площею 1000 м2, яка за величиною є другою в Європі. Сучасне оснащення лабораторії дозволяє тестувати теплові насоси потужністю 40-1500 кВт і вести науково-технічну роботу по розробці нових моделей інноваційного обладнання.

Області застосування теплових насосів Rhoss

Теплові насоси Rhoss знайшли широке застосування для опалення різних комерційних і виробничих об'єктів:

житлові комплекси, готелі та мотелі;
бізнес-центри, об'єкти торгово-розважальної сфери;
громадські, адміністративні та офісні будівлі;
дитячі садки, школи, лікарні та поліклініки;
фізкультурно-спортивні споруди;
музеї, культурні центри, кінотеатри;
науково-дослідні центри, лабораторії;
вокзали і аеропорти;
складські комплекси і виробничі підприємства.
5 основних переваг теплових насосів Rhoss

Теплові насоси високої потужності Rhoss отримують схвальні відгуки від профільних фахівців і завойовують визнання користувачів за рахунок таких важливих переваг:

Високий ККД установок забезпечує стабільне забезпечення теплом при знижених енерговитратах. Економія енергоресурсів на опалення становить до 36%.
Використання інтелектуального програмного забезпечення дозволяє контролювати потужність і теплове навантаження установки і підбирати оптимальний режим вироблення тепла.
Надійність в експлуатації і відсутність необхідності частого обслуговування.
Інноваційні теплообмінники дозволяють максимально ефективно передавати тепло від фреону теплоносія зовнішнього контуру.
Доступна ціна теплового насоса Rhoss за рахунок випуску продукції відповідно до принципів «бережливого виробництва» і великих обсягів виробництва.

Модельний ряд теплових насосів Rhoss

Модельний ряд теплових насосів підвищеної потужності Rhoss представлений такими лінійками обладнання:

Теплові насоси з повітряним охолодженням осьовими вентиляторами представлені серіями Poker, Y-Pack SE і Y-Pack HE, WinPACK HE-A і WinPACK SE, Y-Pack EVO SE і Y-Pack EVO HE, Y-Pack free cooling, Y-Power HE-A, Y-Power SE, Z-Power HE, Z-Power SE, Z-Power VFD, Z-Power HP, T-Power. Максимальна потужність обладнання складає 1609,7 кВт. Гаряча вода виробляється при зовнішній температурі від -20 ˚ С до + 40˚С. Температура води - до + 60˚С.
Теплові насоси з повітряним охолодженням відцентровими вентиляторами Y-Pack C-PF відрізняються продуктивністю опалення від 37,7 до 175,6 кВт. Мають 3 ступені регулювання. Працюють на холодоагенті R410A.
Моделі з водяним охолодженням Y-Flow, Z-Flow, Z-Flow HE, Z-Flow E, Y-Flow E комплектуються герметичними спіральними і напівгерметичними гвинтовими компресорами. Потужність опалення становить до 1627,6 кВт. Відрізняються компактними розмірами і системою гнучкого регулювання.
Полівалентні системи EXP включають серії Compact-Y EXP SM-MD, Y-Pack EXP, Z-Power EXP, T-Flow EXP, Z-Flow EXP з теплопродуктивністю до 878 кВт.
Інжинірингова компанія «Євроклімат-сервіс» пропонує експертну допомогу в галузі проектування, поставки, монтажу та пуско-налагодження теплотехнічних систем комерційних і промислових об'єктів. Ми є офіційними представниками провідних світових брендів у сфері кліматичної техніки, тому пропонуємо купити тепловий насос Rhoss на найвигідніших умовах:

ексклюзивна ціна від виробника, можливість поетапної оплати;
офіційна гарантія на обладнання від 2 до 5 років, на монтаж теплових насосів Rhoss - 3 роки;
економія бюджету замовника до 30% і точне дотримання термінів реалізації проекту.
Телефонуйте нам вже сьогодні або залишайте заявку на сайті. Ми допоможемо обладнати ваш об'єкт надійними сучасними тепловими насосами, які ефективно забезпечать приміщення і технологічні процеси недорогим і екологічно чистим теплом.

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет "РОСТ"Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.