Теплові насоси Thermocold в Україні, поставка, монтаж, сервіс і ремонт.

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором теплових насосів торгової марки Thermocold. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом теплових насосів по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий тепловий насос, запропонуємо кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадять додаткове обладнання.

Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
Гарантія на монтаж - 3 роки.

Історія бренду Thermocold

Італійський розробник систем опалення, вентиляції та кондиціонування Thermocold активно використовує передові досягнення в галузі енергоефективності, автоматизації та зниження викидів в навколишнє середовище. Компанія була заснована в 1995 році в місті Барі в Південному регіоні Італії і стала першим в Європі виробником теплових насосів потужністю 100 кВт зі спіральними компресорами. Уже в 1996 виробництво пройшло сертифікацію на відповідність міжнародній системі управління якістю ISO 9001.

У 1998 році Thermocold випускає чиллери / теплові насоси з підвищеною потужністю до 740 кВт.
З 2000-го року компанія однією з перших в галузі оснащує своє обладнання новими екологічно безпечними фреонами R134a і R407C.
Розробляються революційні пластинчасті теплообмінники потужністю до 200 кВт.
У 2003 році виходить на ринок серія теплонасосів AWA ENERSAVE, оснащена мультикомпрессорні технологією.
У 2007 році Thermocold починає випуск модульних теплових насосів DOMINO, які в модифікованому вигляді популярні по сьогоднішній день. Головним достоїнством серії став знижений на 40% витрати електроенергії. Модульна система дозволяє проводити ремонт теплових насосів Thermocold з мінімальними витратами часу і грошей. Пошкоджені блоки легко замінюються на базовиемодулі.

У 2010-2011-і роки компанія оновлює популярні серії теплових насосів. З'являються двотрубні моделі, які можуть виробляти гарячу воду з температурою до + 80 ° С при зовнішніх температурах до -40 ° С.

У 2015 році починається сертифікація кліматичної техніки відповідно до стандарту Eurovent. З березня 2017 року Thermocold стає частиною американо-ірландського концерну Ingersoll Rand.

Заводи з виробництва теплових насосів Thermocold

Виробництво теплових насосів здійснюється на заводі Thermocold Costruzioni S.r.l., який розташований в місті Барі на півдні Італії, в провінції Венето. Використання компонентів від провідних світових брендів, кваліфікована ручна і механізована збірка і експертний контроль якості на всіх етапах виробничого циклу гарантує високий рівень продукції і відсутність заводського браку.

На кінцевому етапі теплові насоси проходять ретельне тестування в випробувальних камерах. Особливу увагу компанія приділяє дослідженням і розробкам нових технологій, які підвищують технічний рівень обладнання та знижують енергоспоживання.

Де проводиться монтаж теплових насосів Thermocold

Теплові насоси Thermocold використовуються для опалення, гарячого водопостачання, теплопостачання систем кондиціонування і технологічних процесів на об'єктах різного призначення:

 • офісні центри та адміністративні будівлі;
 • житлові комплекси, готелі та мотелі;
 • торгові центри;
 • музеї і бібліотеки;
 • спортивні арени, плавальні басейни;
 • медичні заклади;
 • аеропорти і вокзали;
 • університети;
 • об'єкти хімічної та нафтової промисловості;
 • підприємства енергетичної галузі;
 • цивільні будівлі;
 • підприємства легкої, харчової та хімічної промисловості;
 • логістичні комплекси.

5 причин, чому фахівці рекомендують купити тепловий насос Thermocold

Популярність теплових насосів Thermocold серед експлуатуючих організацій і високу довіру з боку експертного середовища пояснюється такими техніко-експлуатаційними перевагами обладнання:

 • Низька витрата електроенергії за рахунок застосування ефективних спіральних компресорних блоків, електронних вентилів, ЕС-вентиляторів, інноваційних теплообмінників і мікропроцесорного управління.
 • Встановлення теплових насосів Thermocold виконується на покрівлі, технічному поверсі, технологічному майданчику на рівні землі, що економить корисні площі будівель.
 • Ефективна вироблення великих обсягів тепла навіть при критично низьких температурах зовнішнього повітря.
 • Можливість віддаленого управління і контролю дозволяє гнучко реагувати на потреби в теплі і забезпечувати високий рівень безпеки.
 • При високій енергоефективності та довговічності кліматичного обладнання ціна теплового насоса Thermocold знаходиться на більш низькому рівні в порівнянні з еквівалентними моделями інших виробників.

Модельний ряд

Якщо потрібно купити тепловий насос Thermocold великої потужності, то вибір слід проводити серед таких серій обладнання:

 • DOMINO HP XEA - модульні теплові насоси «повітря-вода», обладнані осьовими вентиляторами і спіральними компресорами. Теплова потужність становить 56-131 кВт. Використовують фреон R410A. Призначені для зовнішнього монтажу. Максимальна температура нагріву води становить + 60 ° С при температурі навколишнього середовища -15 ° С.
 • DOMINO EXR H з теплопродуктивністю 59-168 кВт можуть виготовлятися в малошумному виконанні. Комплектуються гидромодулем з буферною ємністю. Установки характеризуються розширеної робочої картою і здатні нагрівати робочу рідину до температури + 65 ° С при низьких негативних температурах зовнішнього повітря (до -20 ° С). Машини спроектовані відповідно до нової Директиви ErP 2009/125 / EC.
 • AWC HP EA - теплонасоси повітря / вода з радіальними вентиляторами і герметичним спіральним компресором. Потужність з вироблення тепла становить 56-268 кВт. Вентилятори з EC-двигунами дозволяють мінімізувати шум і знизити споживання електроенергії. Встановлюються на покрівлі або технологічному майданчику.
 • I-RACH- високоефективні теплогенеруючі установки з інверторними спіральними компресорами. Теплова потужність складає від 49 до 284 кВт. Використання інвертора дозволяє блоку знизити загальну електричну потужність на 15%. Рівень шуму значно знижується при часткових навантаженнях.
 • AWA HP XEA з теплопродуктивністю 130-652 кВт використовуються для опалення великих комплексів і забезпечення теплом промислового обладнання. Оснащуються електронним розширювальним вентилем і мікропроцесорної системою управління.
 • CWC HP XEA - високоефективні реверсивні теплові насоси з рідинним охолодженням. Теплопродуктивність становить від 64 до 880 кВт. Максимальна температура води, що нагрівається + 65 ° С при вуличній температурі повітря -7 ° С. Призначені для великих комерційних об'єктів і промислових підприємств.
 • Комплектуються спіральними компресорами і пластинчастими високоефективними теплообмінниками.

Національна інжинірингова компанія «Євроклімат-сервіс» спеціалізується на розробці проектної документації, оперативної поставки, монтажу та введення в експлуатацію систем теплопостачання. Ми напряму співпрацюємо з провідними світовими брендами у сфері кліматичної техніки, тому пропонуємо нашим клієнтам вигідні умови партнерства:

 • найпривабливіша ціна теплового насоса Thermocold на ринку України, ексклюзивні знижки, оплата великих замовлень в розстрочку;
 • термін гарантії на теплопостачальні установки від 2 до 5 років, на монтажні послуги наших фахівців - 3 роки; належне технічне обслуговування та швидкий кваліфікований ремонт теплових насосів Thermocold.

Телефонуйте нам на гарячу лінію або надсилайте заявки на сайт. Наші співробітники нададуть безкоштовну консультацію і підготують оптимальне техніко-економічне пропозицію.

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет "РОСТ"Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.