Теплові насоси TRANE в Україні, поставка, монтаж, сервіс і ремонт.

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором теплових насосів торгової марки TRANE. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом теплових насосів по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий тепловий насос, запропонуємо кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадять додаткове обладнання.

Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
Гарантія на монтаж - 3 роки.

Історія бренду TRANE

Trane Technologies Inc. - один з провідних світових виробників систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря. Компанія також спеціалізується на системах управління будівлею (BMS), проектах у сфері збереження енергії та відновлювальної енергетики. Міжнародна штаб-квартира знаходиться в Дубліні, Ірландія.

Історія Trane почалася в 1885 році, коли інженер Джеймс Трейн разом з сином Рубеном відкрили магазин сантехнічних товарів в місті Ла-Кросс, Вісконсін, США. Вони розробили інноваційну систему парового опалення і в 1913 році створили власну виробничу компанію Trane Company.

З 1916 року Trane змінює спеціалізацію і стає одним з першопрохідців в сфері опалення та кліматичної техніки. У 1923 році Рубен Трейн створив перший в світі конвекційний радіатор. Компанія вже в перші роки діяльності заробила репутацію інноватора і постачальника ефективного економічного кліматичного обладнання.

У 1931 році Trane випускає на ринок першу систему кондиціонування повітря. У 1938 році розробляється революційний для галузі водяній чиллер, для створення комфортного мікроклімату в великих будівлях. У другій половині XX століття компанія розширювала лінійку устаткування, що випускається системами вентиляції та опалення. Був створений реверсивний чиллер з функцією теплового насоса.

Прагнучи збільшити свою присутність на світових ринках, Trane в 2008 році стала частиною сімейства брендів Ingersoll Rand. На сьогоднішній день Trane є самостійною компанією, акції якої торгуються на біржі NASDAQ.

Понад 130 років розвитку та інновацій зробили Trane Technologies одним зі світових лідерів у сфері HVAC для побутових, комерційних і промислових споживачів. Високі внутрішні стандарти і відповідність найсуворішим міжнародним вимогам якості дозволяють виробляти надійні безвідмовні теплові насоси з підвищеним терміном експлуатації. При належному використанні і своєчасному технічному обслуговуванні ремонт теплових насосів Trane може знадобитися тільки при механічному пошкодженні обладнання.

Виробничі потужності

Компанія Trane має в своєму розпорядженні більше 20 виробничих майданчиків по всьому світу. Виробництво теплових насосів великої потужності відбувається на заводах в містах Епіналь і Шармз у Франції. Реверсивні чиллери з теплонасосами також випускаються на підприємствах в Онтаріо, Канада і Ньюберрі, США. Комплектуючі до теплових насосів і допоміжне кліматичне обладнання - в Таїланді, Малайзії, Бразилії, Китаї, Тайвані, Мексиці. Всі заводи сертифіковані згідно з міжнародною системою якості ISO 9001, а обладнання відповідає стандартам Eurovent.

На яких об'єктах проводять монтаж теплових насосів Trane

Теплові насоси Trane застосовують для опалення, гарячого водопостачання, теплопостачання систем кондиціонування і виробничого обладнання на об'єктах різного призначення:

 • житлові комплекси, готелі і готелі;
 • заклади громадського харчування;
 • офісні будівлі і бізнес-центри;
 • об'єкти оптової та роздрібної торгівлі;
 • громадські та адміністративні будівлі;
 • медичні заклади;
 • великі логістичні комплекси;
 • промислові підприємства;
 • об'єкти енергетики;
 • морський транспорт.

5 основних причин, чому ми рекомендуємо купити тепловий насос Trane

Фахівці в області теплотехніки і експлуатаційний персонал відзначає такі переваги теплових насосів Trane:

 • Підвищена ефективність при рівні потужності від 10% до 100%.
 • Завдяки компактним розмірам і невеликій масі, продуманим стандартизованим патрубкам підключення установка теплових насосів Trane проводиться в стислі терміни і не вимагає великих витрат на додаткові монтажно-з'єднувальні елементи.
 • Зручне розташування компонентів забезпечує простий доступ для технічного обслуговування.
 • За рахунок великого накопиченого досвіду компанії, сучасних автоматизованих виробничих потужностей і високого обсягу реалізації ціна теплового насоса Trane знаходиться на більш низькому рівні в порівнянні з аналогічним обладнанням інших виробників.
 • Можливість цілорічної роботи для створення оптимальних умов мікроклімату всередині приміщень незалежно від погоди.

Модельний ряд

Якщо ви хочете купити тепловий насос Trane підвищеної потужності, то підбирати відповідну модель необхідно серед таких актуальних серій:

 • Flex - модульні теплові насоси з потужністю одного модуля від 55 до 135 кВт. При установці максимально можливих шести модулів продуктивність складе 810 кВт. Мають компактні розміри в плані 2,4х1 м. Обладнані спареними спіральними компресорами і електронними розширювальними клапанами.
 • Conquest CXAX має продуктивність по теплу 40-65 кВт. Проводять гарячу воду з температурою до + 60 ° C при вуличній температурі до -15 ° C. Працюють на хладагентах R410A і R454B. Відрізняються оптимізованої ефективністю при неповному навантаженні. Відповідають стандартам Ecodesign.
 • Lyra CXCN з теплопродуктивністю 55-270 кВт оснащені герметичними спіральними компресорами. Відрізняються низьким рівнем шуму і вібрації. Вентилятори розраховані на зовнішній статичний тиск до 300 Па. Повністю відповідають регламенту ЄС 2016/2281.
 • AquaStream 3G потужністю 60-470 кВт виробляють гарячу воду з температурою до + 55 ° C. Оснащуються сітчастим фільтром і реле витрати, паяними пластинчастими теплообмінниками. Мають середній і підвищений рівень ефективності. Комплектуються вбудованим гидромодулем з буферною ємністю.

Національна інжинірингова компанія «Євроклімат-сервіс» спеціалізується на проектуванні, поставці, монтажі та запуску в експлуатацію комерційних і промислових систем теплопостачання. Ми є прямим партнером компанії, тому можемо запропонувати клієнтам такі унікальні умови:

 • найнижча ціна теплового насоса Trane на ринку України;
 • офіційна гарантія на кліматичну техніку строком 2-5 років, на монтажні роботи нашими бригадами - 3 роки;
 • комплексне сервісне обслуговування і оперативний ремонт теплових насосів Trane.

Звертайтеся до нас вже сьогодні. Наші фахівці в стислі терміни обладнають об'єкти будь-якої складності надійними високоефективними системами теплопостачання.

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет "РОСТ"Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.