Теплові насоси YORK в Україні, поставка, монтаж, сервіс і ремонт.

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором теплових насосів торгової марки YORK. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом теплових насосів по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий тепловий насос, запропонуємо кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадять додаткове обладнання.

Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
Гарантія на монтаж - 3 роки.

Історія бренду YORK

Американська компанія York - один з найстаріших у світі виробників кліматичної техніки. Підприємство було засноване в 1874 році в місті Йорк, штат Пенсільванія. У 1885-му на заводі були випущені перші машини по генерації льоду.

На початку ХХ століття обладнання York вийшло на міжнародний ринок і стало користуватися підвищеним попитом в Японії і Китаї. У 1928 році компанією проведений не має аналогів кімнатний моноблочний кондиціонер, в 1976-му - перший в світі тепловий насос з автоматизованим мікроконтролерним управлінням. У 1986 році фірма була реорганізована і отримала свою сучасну назву - York International.

На сьогоднішній день York є світовим лідером в сфері теплового і холодильного устаткування, установок кондиціонування повітря і комплексної автоматизації інженерних систем. Про високий рівень довіри до продукції компанії говорить той факт, що обладнанням «Йорк» оснащені такі всесвітньо відомі об'єкти, як Сіднейський оперний театр, мавзолей Тадж-Махал в Індії, Вестмінстерський палац в Лондоні, офіс Європарламенту в Брюсселі.

У 1991 році York успішно пройшла аудит виробництва згідно ISO 9001, в 1994-му - ISO 14000. Кліматичне обладнання проходить сертифікацію Eurovent. Впровадження передових галузевих технічних регламентів і дотримання сучасних стандартів якості у виробництві призводить до того, що ремонт теплових насосів York при грамотній експлуатації не буде потрібно 15 і більше років.

Виробничі майданчики теплових насосів York

Теплові насоси York і опалювально-вентиляційне обладнання бренду виробляється на декількох підприємствах.

Завод в місті Базілдон в Великобританії випускає теплові та холодильні машини на основі гвинтових, спіральних і поршневих компресорів.
Підприємства в містах Орхус і Нествед (Данія) розробляють і виготовляють поршневі і гвинтові компресори для теплових насосів, системи промислового охолодження і кондиціонування повітря.
Виробнича площадка в муніципалітеті Каркфу (Франція) спеціалізується на випуску теплових і холодильних установок на базі компресорів поршневого і гвинтового типу.
Завод Sabadell в Іспанії виробляє переважно системи опалення та кондиціонування повітря.
Кондиціонери та теплові насоси невеликої та середньої потужності виробляються на великому спеціалізованому заводі GD Midea Air-conditioning Equipment в китайській провінції Гуандун. Підприємство було засноване в 1999 році і на сьогоднішній день є однією з найбільших і найбільш сучасних виробничих майданчиків в сфері систем опалення та кондиціонування повітря. 5 великих цехів і 38 автоматизованих ліній розташовуються на площі понад 110 тис. Кв.м. Вся продукція на кінцевому етапі виробництва проходить ретельні випробування.

Області застосування теплових насосів York

Теплові насоси York підвищеної теплової встановлюються на таких об'єктах:

 • житлові будівлі, об'єкти готельно-готельного бізнесу;
 • лікарні;
 • аеропорти і вокзали;
 • торгово-розважальні центри;
 • будівлі офісного та адміністративного призначення;
 • бізнес-центри;
 • музеї, бібліотеки, архіви;
 • університети;
 • складські комплекси і промислові підприємства;
 • електростанції.

5 основних переваг теплових насосів York

Широка популярність теплових насосів York серед користувачів комерційного та промислового сектора пояснюється такими важливими перевагами обладнання:

 • Річне скорочення споживання електроенергії до 30% за рахунок застосування високоефективних компресорів, теплообмінників та електронного врядування.
 • Зниження рівня шуму завдяки інверторним компресорів, малошумним вентиляторів і якісної звуковіброізоляціі корпусу.
 • Продовження терміну експлуатації електричних компонентів за рахунок зниження пускових струмів.
 • Застосування інноваційних хладагентов, що забезпечує екологічну чистоту і високу безпеку експлуатації установок.
 • Доступна конкурентна ціна теплового насоса York при передових технічних можливостях, тривалому терміні експлуатації та високою безвідмовності обладнання.

Модельний ряд теплових насосів York

Сучасний модельний ряд теплових насосів York підвищеної потужності включає такі серії обладнання:

 • YPC-F - абсорбція двоступеневі теплові насоси / чиллери з теплопродуктивністю від 565 до 1970 кВт. Установки призначені для отримання гарячої води з температурою + 60 ... + 79 ° С для потреб опалення або технологічних процесів. В якості холодоагенту використовується звичайна вода, в якості абсорбенту - бромистий літій. Установки можуть працювати на дизпаливі, пропан або природному газі.
 • YLAE-HP - теплові насоси зі спіральними компресорами і повітряним конденсатором потужністю 187-469 кВт. Використовуються для виробництва тепла в системах кондиціонування. Призначені для розміщення на покрівлі або майданчику на рівні землі.
 • YLPA тепловою потужністю 351-666 кВт. Відрізняються високою енергоефективністю (клас А), зниженим рівнем шуму і простотою монтажу. Екологічність досягається за рахунок застосування холодоагенту HFC-410A.
 • YMWA-HP з середньою потужністю в діапазоні 23,5-210,3 кВт. Призначені для нагріву води до + 45 ° С на потреби гарячого водопостачання або низькотемпературного опалення.
 • YLCA-YLHA з тепловою продуктивністю 38,6-150 кВт. Високоефективні на повній і частковій навантаженні. Забезпечені функцією регулювання температури води на вході / виході.

Національна інжинірингова компанія «Євроклімат-сервіс» пропонує кваліфіковану допомогу в проектуванні, поставці, монтажі та запуску в експлуатацію теплогенеруючого обладнання для комерційних об'єктів і виробничих підприємств. Наші фахівці мають багатий досвід оснащення будівель системами опалення, гарячого водопостачання та технологічного теплопостачання. Співпрацюємо зі світовими лідерами в сфері виробництва опалювально-вентиляційного обладнання, тому у нас ви можете купити тепловий насос York на найпривабливіших умовах:

 • найкраща вартість на ринку України з можливістю розстрочки платежу;
 • офіційна гарантія на теплове обладнання протягом 2-5 років, на монтаж теплових насосів York нашими силами - 3 роки;
 • економія до 30% бюджету на впровадження систем теплопостачання і до 50% на експлуатацію обладнання.

Телефонуйте нам прямо зараз або залишайте замовлення в спеціальній формі на сайті. Наша компанія допоможе забезпечити дешевим екологічно чистим теплом приміщення і виробничі процеси на вашому об'єкті.

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет "РОСТ"Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.