Монтаж систем вентиляції та кондиціонування

Оскільки від професіоналізму фахівців, що займаються монтажем систем вентиляції кондиціонування, залежить не тільки ефективність функціональності систем, але і безпеку людей, що знаходяться всередині приміщень, виконувати цю роботу повинні тільки досвідчені та авторитетні монтажники.
Кондиціонування та вентиляція - основа здорового клімату в приміщеннях, де люди перебувають, часом, більше 12 годин на добу, а, отже, вибирати спосіб монтажу і проводити роботи по установці і наладці кожної складової системи, повинні співробітники компанії, що має достатній досвід і авторитет, підтверджені десятками і сотнями успішно функціонуючих об'єктів самої різної складності.
Станом на 2016 рік фахівцями компанії «Євроклімат-Сервіс» виконані роботи по монтажу сучасних систем вентиляції кондиціонування в сотнях квартир, приватних будинків і котеджів, а так же, в декількох десятках виробничих і адміністративних будівель.

Серед наших клієнтів сьогодні Харківський Міська рада та ТРЦ «Караван», ресторани і кафе міста, а так само, фармацевтичні компанії, фірми з виробництва машинобудівної техніки і хімічні виробництва. Інженери та монтажники компанії «Euroclimat-Servis» володіють достатнім досвідом роботи для створення ідеальної системи вентиляції і кондиціонування, незалежно від складності будівлі.

Особливості монтажу систем вентиляції та кондиціонування.

Чим складніше будівля, в якому необхідно провести монтаж систем вентиляції та кондиціонування, тим ретельніше необхідно вибрати і спроектувати її монтаж. У разі вибору для системи торгових центрів або концертних залів, варто віддати перевагу системам з центральним кондиціонером. У проекті для промислового або виробничої будівлі, з численними приміщеннями, які вимагають різних температурних режимів і режимів вологості, більше підійдуть мульти-спліт системи. Системи вентиляції і кондиціонування, які дозволяють підтримувати різні режими вологості і температури вологості в різних приміщеннях в межах однієї будівлі, при цьому, виносити зовнішні блоки за межі самої будівлі (на дах або на вулицю).

Якщо ж мова йде про проект і монтажі систем вентиляції та кондиціонування для будинку, квартири або котеджу, то тут вибір напевно впаде на моноблочні кондиціонери, або віконного, або мобільного типу. У будь-якому випадку, для безпечної і ефективної роботи, як самого простого побутового кондиціонера, так і для складної багатоступінчастої мульти-спліт системи, потрібно професіоналізм і знання галузі. І цими знаннями і вміннями на 100% мають фахівці компанії «Євроклімат-Сервіс».

Види і типи монтажу систем вентиляції та кондиціонування.

Найпростіший тип поділу видів і типів монтажу систем вентиляції - це відкритий монтаж і прихований. Логічно, припустити, що прихований монтаж - це проведення всіх комунікацій в порожнинах і відділеннях, невидимих ​​для очей людини, в той час, як відкритий - це доступні для огляду зовнішні комунікації.

Однак, монтаж систем вентиляції та кондиціонування може ще поділятися за типами самих систем вентиляції:

- природної і штучної;

- припливної та витяжної;

- місцевої та загальнообмінної;

- складальної і моноблочной.

Залежно від вибору найбільш оптимального типу самої системи вентиляції, а так же, відповідно до можливостей будівлі, в тому числі, часу проведення робіт по монтажу систем вентиляції та кондиціонування (до здачі приміщень в експлуатацію або вже після), підбирається і тип монтажу, який здатний буде зберегти функціональність самої будівлі і приміщення. Незалежно від складності обраного типу, монтаж систем вентиляції та кондиціонування фахівцями компанії «Євроклімат-Сервіс» буде виконаний на найвищому професійному рівні в чіткі терміни, зафіксовані в проектній документації.

Правила монтажу систем вентиляції та кондиціонування.

Правила монтажу систем вентиляції та кондиціонування затверджені спеціальним документом, чітко характеризує основні вимоги і гости. Щорічно, документ, що видається Державним підприємством «Український науково-дослідний інститут спеціальних будівельних робіт» (ДП «УкрНІІспецстрой») - Державні будівельні норми України, піддається доробці та виправлень, заснованим на застосуванні більш сучасного обладнання, а так само, змін в галузі будівництва будівель .

Кожна сучасна система вентиляції та кондиціонування в процесі проектування і монтажу, що виконуються професійними інженерами і монтажниками, проходить повну перевірку на відповідність усім нормам даних вимог.

Безпосередньо замовнику робіт з проектування та монтажу систем вентиляції та кондиціонування немає необхідності вникати в усі ГОСТи та ДСТУ та СНиП. Для цього, існують професійні компанії - підрядники, які мають висококваліфікованими кадрами, які виконують всі роботи від проекту до монтажу систем вентиляції та кондиціонування на високому професійному рівні в чітко обумовлені договором на виконання робіт терміни.

Де замовити монтаж систем вентиляції кондиціонування?

З огляду на дорогі матеріали і високі ціни на послуги з проекту і монтажу систем вентиляції та кондиціонування, перше бажання, яке виникає у наших потенційних клієнтів - це знайти підрядника, який виконає всі роботи якомога дешевше. Однак, в той момент, коли замовник вирішує завдання - де замовити монтаж систем вентиляції та кондиціонування, прагнучи з економити на матеріалах і вартості робіт, він забуває про головне - економія на ціні матеріалів і послуг може вилитися в набагато більші витрати на наступних етапах експлуатації. Це може бути пов'язано, як із невідповідністю всім ГОСТам, так і з небезпеками, пов'язаними з безпекою функціональності системи, і, як наслідок, небезпекою для життя людей.

У тому випадку, коли замовнику потрібен бездоганний результат, економічно-вигідна система і безпечна для людей робота систем вентиляції та кондиціонування, не варто економити на професіоналізмі. Тим більше, що в компанії «Євроклімат-Сервіс» ціна послуг і якість виконуваних робіт відповідають один одному і є абсолютно конкурентно-здатними і обгрунтованими.

Скільки коштує монтаж систем вентиляції та кондиціонування?

Однозначної відповіді на питання: скільки коштує монтаж систем вентиляції та кондиціонування, на сторінках інтернет сайтів знайти не вдасться. І не тому, що це комерційна таємниця або конкурентно-преімущенственная хитрість. Вартість робіт по монтажу систем вентиляції та кондиціонування завжди буде залежати від типу самої системи, від обладнання, в ній використовується, від типу монтажу та загальної кількості всіх складових системи.

Для того, щоб отримати орієнтовний розрахунок вартості монтажу систем вентиляції та кондиціонування, досить зв'язатися з менеджером нашої компанії і описати йому короткі вимоги і побажання до системи. Як тільки проектний відділ отримає ввідні дані, приблизний прорахунок і вартість будуть озвучені в найстисліші терміни. Просто зателефонуйте нам і вже завтра Ви будете знати, які бюджети можуть бути задіяні в створенні і монтажі системи вентиляції і кондиціонування для конкретного об'єкта нерухомості.