Проектування систем вентиляції та кондиціонування

Проектування і монтаж систем вентиляції та кондиціонування


Ще буквально 10-15 років тому ми з вами навіть не підозрювали, що абсолютно перестанемо використовувати водопровідну воду для приготування їжі. Однак сьогодні, кожна перша сім'я, яка прагне забезпечити здоровий і безпечний спосіб життя, використовує спеціально оброблену воду.

Те ж саме відбувається і з кліматом, в якому ми з вами живемо. Ще 10 років тому, квартири і будинки в будь-якому з регіонів України тільки в 1 випадку з 100 були оснащені кондиціонерами, і тільки десята частина з них застосовували повноцінні системи вентиляції та кондиціонування. Сьогодні, коли середньорічна температура піднялася на кілька градусів і продовжує підніматися, коли повітря в домашніх і робочих приміщеннях став набагато більш забруднений на увазі погіршення екології, важко собі уявити офісний центр або виробниче приміщення без сучасних систем вентиляції та кондиціонування.

Компанія «Євроклімат-Сервіс» була однією з перших і стала однією з кращих фірм, які надавали послуги з проектування систем вентиляції та кондиціонування, а також підбору обладнання та постачання сучасних агрегатів від світових виробників для систем кондиціонування і вентиляції в Україні. Працюючи над сотнями проектів по створенню систем вентиляції та кондиціонування в містах України, компанія знайшла величезний досвід і практику в створенні максимально ефективних і економічних систем вентиляції та кондиціонування. Наші клієнти сьогодні - це спортивні комплекси і ресторани, офісні центри і промислові будівлі, приватні будинки, квартири і басейни.

Монтаж систем вентиляції та кондиціонування.

Тільки повний цикл робіт зі створення систем вентиляції та кондиціонування, від проекту до монтажу та запуску, дозволяє нам сьогодні говорити про одне з лідируючих місць компанії на ринку України. Нами проведений монтаж систем вентиляції та кондиціонування в таких будівлях, як, Харківська міська рада та Мереф'янська скляна компанія, нами розроблено та реалізовано проекти по монтажу систем вентиляції та кондиціонування в ВУЗах і школах, на машинобудівних заводах і фармацевтичних компаніях.

На кожному етапі робіт - від складання проектної документації та затвердження проекту, від підбору обладнання до установки і монтажу агрегатів, від налагодження до запуску, кожен сантиметр системи вентиляції і кондиціонування, створеної фахівцями компанії «Euroclimat-Servis», проходить ретельну перевірку. Ми несемо відповідальність за кожну складову проекту і системи вентиляції і кондиціонування, ми гарантуємо її бездоганну роботу і високоякісний функціонал.

 

Обслуговування систем вентиляції та кондиціонування.

Важливою перевагою наших клієнтів є гарантійне та післягарантійне обслуговування систем вентиляції та кондиціонування. Фахівці компанії «Euroclimat-Servis» виконують повний спектр робіт по сервісному обслуговуванню систем вентиляції і кондиціонування, як спроектованих і змонтованих нашими фахівцями, так і сторонніх проектів, яким потрібен професійний ремонт і обслуговування систем вентиляції і кондиціонування.

Працюючи на ринку України по створенню, монтажу, ремонту і обслуговування сучасних систем вентиляції та кондиціонування з 2007 року, співпрацюючи з кращими виробниками кліматичної техніки світового рівня, ми завжди готові запропонувати нашим клієнтам тільки високий рівень ремонтних і сервісних робіт, а так само, найбільш вигідні ціни на обладнання для систем вентиляції та кондиціонування. Ми знаємо, де замовити кліматичне обладнання для систем вентиляції та кондиціонування, щоб споживачеві ця покупка принесла максимум вигоди.

Які системи вентиляції і кондиціонування ми створюємо?

На даний момент для фахівців компанії «Euroclimat-Servis» не існує перешкод або обмежень у виконанні завдання по створенню, проектування, монтажу, налагодження, запуску та сервісного обслуговування систем вик для абсолютно будь-якої будівлі чи приміщення. З 2007 року нами виконані проекти по створенню систем вентиляції та кондиціонування таких спеціалізацій, як:

- для будинку;
- для адміністративних приміщень;
- для виробництва;
- для фармацевтичної галузі;
- для квартири;
- для басейну;
- для спортзалу;
- для кафе і ресторанів;
- для медичних установ;
- для торгових залів супермаркетів і ТРЦ.

В кожному окремому випадку проектним відділом компанії «Євроклімат-Сервіс» розроблялися найбільш оптимальні шляхи вирішення завдання зі створення сучасної системи вентиляції та кондиціонування. Особливо ретельно нами розроблялися проекти по створенню систем для фармацевтичних компаній (оскільки виділення певних речовин в повітря приміщення, в якому працюють співробітники компанії, вимагає особливо уважного і професійного підходу до проекту, від якого буде залежати безпека виробництва і здоров'я людей). Не менш ретельне опрацювання кожної складової системи проводилася для медичних установ і багатоповерхових торгово-розважальних комплексів, де на одному поверсі могли бути розміщені зали та підсобні приміщення, що вимагають абсолютно різних параметрів підтримання температурного режиму та режиму вологості.

 

Спортивні зали та басейни, так само, маючи особливі вимоги для підтримки вологості і температури, а так же, ефективного очищення приміщень від пилу і бактерій, були оснащені фахівцями компанії «Євроклімат-Сервіс» найкращим обладнанням від брендів світового рівня, що забезпечує максимальну ефективність функціоналу систем вентиляції та кондиціонування в таких особливих умовах.

Створення систем кондиціонування і вентиляції для будинку, котеджу або квартири, природно, містить у собі не настільки складний процес, проте, навіть в невеликій квартирі багатоповерхового будинку, для безпечного і ефективного кондиціонування і вентиляції, потрібно професіоналізм. Абсолютно будь-які системи вентиляції і кондиціонування, які застосовують сучасні агрегати, вимагають ретельного опрацювання проекту, професійного підбору і монтажу обладнання, і в обов'язковому порядку, сервісного обслуговування, від своєчасності проведення якого залежить здоров'я і безпеку людей.

Якщо перед Вами стоїть завдання з пошуку компанії, здатної в короткі терміни і на найвигідніших умовах за найбільш прийнятними цінами створити сучасну систему вентиляції і кондиціонування для будинку, промислової будівлі або виробничо-торгового приміщення, телефонуйте фахівцям «Євроклімат-Сервіс». Якість, помножене на багаторічний досвід і авторитет, гарантують вирішення цієї задачі в обумовлені терміни за найкращою ціною.

Основні типи систем і об'єкти їх застосування.

Назначение
кондиционера

Назначение
помещения

Бытовой кондиционер

Квартира / коттедж

Офис

Серверное помещение

Полупромышленный кондиционер

Офис / коттедж

Производственное помещение

Серверное помещение

Промышленный кондиционер

Офис

Производственное помещение

Серверное помещение

Приточно-вытяжной агрегат

Квартира / коттедж

Офис

Производственное помещение