Системи вентиляції і кондиціонування для басейну

Ви, напевно, пам'ятаєте свої відчуття з дитинства, коли мама вперше привела Вас в басейн, і проходячи з одного приміщення в інше, з роздягальні в душові та в зал з самим басейном, по всьому тілу раз у раз мчали гусячі лапки. І це не дивно. У минулі часи системи вентиляції і кондиціонування в басейнах та інших спортивних будівлях залишали бажати кращого, якщо взагалі, були в наявності. Як правило, вентиляція здійснювалася за рахунок постійно відкритих величезних фрамуг у верхній частині залу з басейном, а про кондиціонування ніхто і не думав.

Чи то справа - сучасні криті басейни. Кліматичні системи вентиляції і кондиціонування для басейнів в 21 столітті зробили крок настільки далеко, що комфорт і зручність перевершують всі очікування. Природно, головна задача, яку доводиться вирішувати сучасним системам вентиляції і кондиціонування в басейнах - це вологість. Вона всюди, вона всюди, і це цілком нормально - адже ми в басейні. Однак, в таких приміщеннях, як роздягальня, і сусідить з басейном спортивний або тренажерний зал, вимагають відсутності підвищеної вологості, в іншому випадку, одяг відвідувачів буде мокрою, а заняття спортом стануть неможливі і навіть небезпечні для людей.

Ось в ці моменти ми і залучаємо рятівників - системи вентиляції та кондиціонування басейнів на основі припливно-витяжної системи вентиляції та кондиціонування.

Типи систем вентиляції та кондиціонування для басейну.

Якщо необхідний максимально комфортний для всіх приміщень будівлі, в якому знаходиться басейн, проект, єдино правильним і ефективним типом системи вентиляції і кондиціонування стане тільки приточно-витяжна система. Заснована на воздухообмене постійного типу, така система має цілу низку переваг:

- робота в автоматичному режимі;

- постійна підтримка заданих температур;

- постійне утримання заданого режиму вологості;

- безперервне забезпечення свіжого повітря.

Додаткова комплектація системи рекуперацією тепла, що забезпечує обмін тепла повітряного і витяжного потоку, так само є важливою перевагою. Економічність системи досягає 50, а часто і 70%, дозволяючи, крім цього, використовувати обидва способи кондиціонування одночасно.

Устаткування для систем вентиляції та кондиціонування басейну.

У своїх проектах зі створення систем вентиляції та кондиціонування в басейнах компанія «Євроклімат-Сервіс» використовує устаткування тільки відомих виробників зі світовими іменами. Це такі бренди, як, York і Веза, Carrier і Daikin, Wesper і Wolf, Rover, Lennox, Klimatec і Ferroli. Ми застосовуємо в наших технологіях тільки перевірені інновації, використовуючи агрегати таких виробників, як: EVR, Ferroli, Klima, Korf, і Novair.

Практично з усіма виробниками, представленими в нашій лінійці брендів, ми співпрацюємо безпосередньо, без посередників, що дозволяє нам пропонувати замовникам найбільш вигідні ціни на саме обладнання для систем вентиляції та кондиціонування для басейнів, а так же, своєчасно поставляти запасні частини до агрегатів в разі потреби їх ремонту або повної заміни.

Проектування і монтаж систем вентиляції та кондиціонування для басейну.

На даний момент, для того що б правильно підібрати обладнання і виконати роботи з проектування та монтажу систем вентиляції та кондиціонування для басейну необхідно враховувати такі дані, як:

- площа басейну;

-загальні габарити приміщення;

- температурні показники води в басейні і повітря в усіх суміжних приміщеннях.

Професійно і грамотно спроектована вентиляція зможе гарантувати рівномірний розподіл коштів для створення системи і правильний розподіл і забір повітря. Ефективним може вважатися проект, в якому припливне повітря подається з нижньої точки. Це дозволяє направляти теплий і сухий потоки повітря на скління або воду. Такий ефект дає повітрю можливість - рівномірно підніматися уздовж всієї поверхні. При цьому, забір повітря проводиться у верхній зоні приміщення. Як правило, при проектуванні і монтажі системи вентиляції і кондиціонування басейнів використовують два способи вентиляції: на базі канальних осушувачів, і на основі припливно-витяжної установки.

Обслуговування та ремонт систем вентиляції та кондиціонування для басейну.

Для тривалої та безпечної роботи будь-якої кліматичної системи, в тому числі і для системи вентиляції і кондиціонування в басейні, недостатньо підібрати високоякісне обладнання і вибрати професійного підрядника з виконання всіх робіт, від проекту до монтажу. Необхідно ще своєчасно проводити так зване, технічне обслуговування, здавалося б, нормально і стабільно функціонують в дані момент систем. Ні в якому разі. Не завжди перше враження довговічності системи вентиляції і кондиціонування для басейну справджується. З причини шумності приміщення і багатолюдності в суміжних кімнатах, помітити невеликі неполадки в роботі системи на око або на звук, практично неможливо. Для цього є потреба у професійному (натасканий) і очей, і вухо.

Такими очима і вухами мають сервісні бригади компанії «Євроклімат-сервіс», готові за першим дзвінком приїхати в приміщення, де нами або нашими конкурентами були встановлені системи вентиляції і кондиціонування для басейну, і провести повний комплекс робіт по сервісному обслуговуванню і ремонту.

Де замовити систему вентиляції і кондиціонування для басейну?

До поточного часу фахівцями компанії «Euroclimat-Servis» виконані проекти по створенню, монтажу, запуску та налагодження десятків побутових і промислових об'єктів нерухомості, серед яких басейни займають не останнє місце. Інжерени «Euroclimat-Servis» знають, якими методами і вимогами до безпеки керуватися при створенні такого проекту. Майстри - монтажники виконують установку обладнання систем вентиляції та кондиціонування для басейнів і багатьох інших будівель на професійному будівельно-монтажному рівні, в чітко обумовлені договором строки та за найбільш вигідною ціною таких робіт в регіоні.

Ми дорожимо своєю репутацією не менш, ніж ви дорожите здоров'ям своїх клієнтів, тому гарантуємо бездоганну якість виконуваних нами робіт і найоптимальніші ціни на їх виробництво.