Системи вентиляції і кондиціонування для будинку

"Мій дім моя фортеця". Ми всі прагнемо жити за цим принципом. І останнім часом в поняття фортеці ми стадії вкладати не тільки технічні системи безпеки (відеоспостереження, броньовані двері та сигналізацію), але і системи, що забезпечують кліматичний комфорт в наших будинках, тобто, системи вентиляції та кондиціонування.

І якщо раніше, подібні системи представляли собою, максимум, два кондиціонера на кілька кімнат квартири або будинку, то сьогодні - це можуть бути повноцінні мульти-спліт системи, з використанням припливно-витяжної вентиляції. Все частіше на балконах і дахах будинків і квартир ми бачимо промислові кондиціонери, що забезпечують вже не просто охолодження повітря всередині будинку, але і його кондиціювання, іонізацію, і навіть обігрів в осінньо-зимовий період пори року.

Типи систем вентиляції та кондиціонування для будинку.

Як правило, для приватного будинку, використовується або припливна або витяжна система вентиляції і кондиціонування. Однак, для комплексного вирішення даного завдання фахівці сучасного ринку кондиціонування і вентиляції, рекомендують використання повноцінної припливно-витяжної вентиляції. Тільки вона дозволить вирішити всі проблеми з опаленням, охолодженням і вентиляцією повітря всередині будинку.

Використання припливно-витяжної системи вентиляції і кондиціонування повітря для будинку, дозволить своєчасно і якісно охолодити, обігріти і очистити повітря всередині будинку від домішок, бактерій і неприємних запахів, зберігши безпеку клімату всередині приміщення.

Щороку на ринок кліматичного обладнання головні компанії - гіганти, виробники систем вентиляції та кондиціонування для будинку, виводять все нові і нові агрегати, здатні максимально спростити рішення задачі по створенню універсального клімату в приватних будинках. Компанія «Євроклімат-Сервіс» тримає рукуц на пульсі всіх новинок в цьому секторі кліматичного обладнання, пропонуючи своїм клієнтам найефективніші рішення і найвигідніші з економічної точки зору системи кондиціонування і вентиляції для приватних будинків.

Устаткування для систем вентиляції та кондиціонування будинку.

Залежно від обраного типу системи вентиляції та кондиціонування для будинку. А так же від завдань, які вона повинна виконувати. Фахівцями компанії «Euroclimat-Servis» розробляється проект по створенню системи і підбирається оптимальний набір обладнання. Співпрацюючи практично з усіма лідерами ринку, що виробляють і поставляють на ринок України сучасне кліматичне обладнання, ми завжди здатні запропонувати нашим замовникам кращі ціни на кращі агрегати.

На даний момент нами активно застосовуються в системах вентиляції і кондиціонування приватних будинків кондиціонери і припливно-витяжні установки mitsubishi і Daikin, Aerostar і Smartway, Hitachi, Lessar і York. Ми проводимо повний спектр робіт від проекту до монтажу, налагодження та запуску, найскладніших кліматичних систем вентиляції та кондиціонування для будинку, до гарантійного і післягарантійного обслуговування, діагностики та ремонту.

Проектування і монтаж систем вентиляції та кондиціонування для будинку.

Навіть в самому невеликому приватному будиночку або маленькому котеджі, при необхідності забезпечити найбільш комфортний клімат, для підключення системи вентиляції і кондиціонування в будинку, необхідна допомога професіоналів. Безпечне і довговічне функціонування будь-якої, навіть найпростішої системи вентиляції і кондиціонування в будинку або котеджі, вимагає професійних знань в області проектування, монтажу, налагодження, запуску та експлуатації. Вибір агрегатів і довжина траси, підбір додаткових складових і оптимальної системи автоматики. У будь-якому з цих параметрів без професійних знань і досвіду в проектуванні і монтажі систем вентиляції та кондиціонування для будинку не обійтися. Але обходитися і не потрібно, оскільки фахівці компанії «Євроклімат-Сервіс» готові виконати термінове проект по створенню і монтажу сучасних систем вентиляції та кондиціонування для будинку в найкоротші терміни за найвигіднішими цінами в регіоні.

Обслуговування та ремонт систем вентиляції та кондиціонування для будинку.

Кожна система вентиляції і кондиціонування для будинку, створена фахівцями компанії «Euroclimat-Servis», для нас те саме дитині, якого ми «зачинати» і «народжуємо» в трудових муках. Саме тому, вивівши свою «дитину» в люди, тобто, налагодивши і запустивши систему, ми намагаємося не кидати її напризволяще, здійснюючи постійну підтримку і допомогу у вигляді стабільного і якісного обслуговування і ремонту систем вентиляції та кондиціонування для будинку.

Кожні півроку ми проводимо планове сервісне обслуговування систем вентиляції та кондиціонування для будинку, і після проведених робіт, в разі з'являється необхідність, виробляємо точковий або повний ремонт окремих складових системи або повну заміну її частин.

Де замовити систему вентиляції і кондиціонування для будинку?

Напевно наші замовники розуміють, що система вентиляції і кондиціонування для будинку - це не праска і не телефон. Вона купується не на рік і навіть не на 5 років. Тому, купити і замовити систему вентиляції і кондиціонування для будинку, просто відвідавши магазин кондиціонерів і кліматичного обладнання, неможливо. Але, зате можна замовити систему вентиляції і кондиціонування для будинку у професіоналів, що мають в своєму штаті висококваліфікованих проектантів, інженерів, монтажників, наладчиків та ремонтників. Замовити її у тих, хто має багаторічний досвід, авторитет серед конкурентів, десятки вдячних клієнтів і навіть власну торгову марку. Так правильно. Найкращий спосіб - замовити систему вентиляції і кондиціонування для будинку - звернутися в компанію «Euroclimat-Servce».