Системи вентиляції і кондиціонування для фармацевтичної галузі

Найважливішим аспектом в хімічній і фармацевтичній галузі виробництва є безпека самого виробництва. В процесі виготовлення продукції хімічної та фармацевтичної призначення в повітря всередині приміщення можуть потрапляти вельми небезпечні для здоров'я співробітників компанії речовини. Саме для їх безпеки і для створення оптимальних температурних режимів і режимів вологості в процесах виробництва необхідно вкрай відповідально підходити до виконання завдання по створенню систем вентиляції та кондиціонування для фармацевтичної галузі та хімічної промисловості.

Типи систем вентиляції та кондиціонування для фармацевтичної галузі.

Найбільш ефективним типом системи вентиляції і кондиціонування для фармацевтичної галузі є центральні кондиціонери. Це повинні бути системи з найвищим рівнем гігієнічного виконання, простий, швидкої і повної очищенням, високою точністю термічної обробки повітря, стійкістю, зносостійкістю, безпекою експлуатаційних процесів.

В кожному окремому випадку, в залежності від площі і спеціалізації фармацевтичної галузі, фахівцями компанії «Євроклімат-Сервіс» підбирається найбільш оптимальне рішення і найефективніший тип системи вентиляції та кондиціонування.

Сьогодні це може бути, як центральна система кондиціонування і вентиляції, так і система припливно-витяжна. У деяких випадках для забезпечення оптимальних умов роботи в фармацевтичних компаніях може бути використана чилер або мультизональні системи і сісмеми з використанням руфтопів. Так, найчастіше і найбільш ефективно з позиції безпеки і зручності експлуатації, використовувати для фармацевтичного виробництва системи вентиляції та кондиціонування на основі центрального кондиціонера.

Устаткування для систем вентиляції та кондиціонування фармацевтичної галузі.

Найбільш затребуваними виробниками обладнання для системи вентиляції та кондиціонування у фармацевтичній галузі сьогодні є такі бренди, як: Carrier, Daikin, EVR, Ferroli, Klima, Klimatec, Korf, Lennox, Novair, Rover, Wesper, Wolf, York і Веза. Співпрацюючи з більшістю з них безпосередньо, без посередників, компанія «Євроклімат-Сервіс» має можливість пропонувати своїм клієнтам завжди найновіші варіанти агрегатів і повітропроводів, за найвигіднішими цінами в регіоні.

Фахівці «Euroclimat-Servis» не тільки підберуть оптимальний набір обладнання для систем вентиляції та кондиціонування фармацевтичної галузі, а й забезпечать їх поставки в найкоротші терміни на найвигідніших умовах. Гарантія якості від виробника і гарантія технічного обслуговування від компанії підрядника по створенню і запуску системи, забезпечать максимально тривалий період експлуатації системи, що забезпечує безпеку роботи для співробітників фармацевтичної компанії.

Проектування і монтаж систем вентиляції та кондиціонування для фармацевтичної галузі.

Компанія «Euroclimat-Servis» виконує роботи з проектування та монтажу систем вентиляції та кондиціонування для фармацевтичної галузі з 2007 року. За цей час нами запущені і підтримуються на рівні сервісного обслуговування кілька підприємств, основна діяльність яких - виробництво фармацевтичних препаратів. За роки співпраці, наші клієнти переконалися в професіоналізмі наших проектантів, інженерів і монтажників, і кожен рік, продовжують переконуватися у високій кваліфікації наших ремонтних бригад.

Обслуговування та ремонт систем вентиляції та кондиціонування для фармацевтичної галузі.

Обслуговування та ремонт систем вентиляції та кондиціонування для фармацевтичної галузі - важливий аспект співпраці «Євроклімат-Сервіс» зі своїми клієнтами. Ми не тільки проектуємо і запускаємо наші системи вентиляції і кондиціонування для фармацевтики. Ми надаємо своєчасну і якісну швидку допомогу кожному, хто її потребує. Ми, як ніхто, розуміємо необхідність швидкого реагування на найменший збій в роботі системи вентиляції та кондиціонування на виробництві фармацевтичних або хіміко-біологічних підприємств, а тому, своєчасно і якісно проводимо профілактичну ТО наших систем і ремонт окремих складових систем кондиціонування і вентиляції дла фармацевтичної галузі та медичних підприємств.

Де замовити систему вентиляції і кондиціонування для фармацевтичної галузі?

Багаторічний досвід і десятки зданих в експлуатацію об'єктів, в тому числі і об'єктів, де фахівцями «Euroclimat-Servis» запущені системи вентиляції і кондиціонування в приміщеннях виробничих підприємств фармацевтики, кажуть красномовно і прямо - якщо необхідно замовити проект по створенню і запуску системи вентиляції та кондиціонування для фармацевтичної галузі - зателефонуйте в «Euroclimat-Servis».