Системи вентиляції і кондиціонування для кафе і ресторанів

Основне завдання систем вентиляції та кондиціонування для кафе і ресторанів полягає в тому, щоб забезпечити оптимальний режим температури і вологості не тільки для відвідувачів ресторану в залі, де, як правило, прохолодно і свіжо, але і в виробничих приміщеннях - кухні, гарячого залу і морозильного цеху. Природно, такі різні за завданнями приміщення, як танцювальний зал і кухня, зал для прийому їжі і конференц-зал, гарячий цех і холодильний, вимагають професійного підходу до створення системи вентиляції і кондиціонування, здатної відповідати вимогами всіх приміщень ресторану або кафе.

Часто в невеликих барах і кафе досить встановити пару хороших витяжок на кухні і кілька потужних кондиціонерів в залі і районі танцполу, щоб все, і гості, і співробітники відчували себе комфортно. У масштабних же закладах, проблему вентиляції і кондиціонування ресторану і / або кафе двома кондиціонерами і парою промислових витяжок не вирішити. Потрібен професійний масштабний підхід.

Типи систем вентиляції та кондиціонування для кафе і ресторанів.

При виборі типу системи вентиляції та кондиціонування для кафе, барів і ресторанів, в тому числі і при виборі обладнання, в ній використовується, слід враховувати не тільки кількість приміщень і їх призначення, а й архітектуру будинку, а так же, можливості прихованої або відкритої установки .

Чим більше кафе або ресторан, чим більше в ньому приміщень і масштабніше наповнюваність залів, тим ретельніше потрібно опрацювання проекту, щоб врахувати такі моменти, як:

- Кількість персоналу;

- заповнюваність відвідувачами;

- розстановка столів і кількість посадочних місць в залі;

- максимальні теплові технічні характеристики обладнання гарячого цеху.

Кожна така система не повинна подавати холодне повітря безпосередньо в зону посадки людей (заморожувати відвідувачів); повинна використовувати канальні або касетні кондиціонери, а так же, зобов'язана відповідати нормативним документам для підприємств громадського харчування.

Устаткування для систем вентиляції та кондиціонування кафе і ресторанів.

Оскільки найбільш ефективними для барів та ресторанів можуть стати системи на основі припливно-витяжних систем або систем чиллер-фанкойл, обладнання, що застосовується для створення систем вентиляції та кондиціонування в ресторанах і кафе може бути використано тільки авторитетних і брендових виробників. Наприклад, якщо це системи чиллер-фанкойл, то ми б рекомендували використання агрегатів Hitachi і Climaveneta. Добре зарекомендували себе агрегати від Aerotek і Systemair. Багаторічні відгуки про бездоганну роботу мають Airwell, Lennox, NEOSYS і Gea.

Кожен замовник, маючи своє уявлення і можливості щодо впровадження сучасної системи вентиляції і кондиціонування для свого кафе чи ресторану, природно, в процесі затвердження проектної документації, зможе вибрати найбільш оптимальний для себе варіант обладнання. На чию б сторону не занепав його вибір, абсолютно все обладнання для систем вентиляції кондиціонування кафе і ресторанів, що поставляється нашою компанією, є оригінальним обладнанням від виробника, і продається за найвигіднішими цінами в Україні, з огляду на те, що ми співпрацюємо з гігантами кліматичного обладнання без посередників.

Проектування і монтаж систем вентиляції та кондиціонування для кафе і ресторанів.

Проектуванням та монтажем систем вентиляції та кондиціонування в Україні компанія «Euroclimat-Servis» займається з 2007 року. І завжди наші проекти грунтуються на нормативних документах, якими користуються при проектуванні кафе і ресторанів. На даний момент таким документом є посібник до СНиП 2.08.02-89 «Проектування підприємств громадського харчування». Згідно з цим документом системи витяжної вентиляції повинні бути спроектовані роздільними для наступних приміщень:

- зали для відвідувачів;

- виробничі приміщення;

- місцеві відсмоктувачі від посудомийних машин;

- вбиралень та душові;

- вестибюлі з роздягальнями;

- камери харчових відходів;

- охолоджувальні камери фруктів, овочів і для зелені.

Тепловиділення в залах допускається до 0,116 кВт / год (100 ккал / ч) від одного відвідувача. Температура повітря, який видаляється з торгових залів підприємств громадського харчування, визначається обов'язково з урахуванням градієнта по висоті.

Природно, це далеко не повний перелік вимог і ГОСТів для проектування систем вентиляції та кондиціонування в ресторанах і кафе, але замовнику і немає необхідності орієнтуватися в них у всіх. Це завдання проектного відділу підрядника, ніж ми і готові зайнятися за першим дзвінком.

Обслуговування та ремонт систем вентиляції та кондиціонування для кафе і ресторанів.

Навіть якщо проект систем вентиляції та кондиціонування виконанні кращими інженерами України. Навіть якщо монтаж, налагодження, тестування і запуск провели найдосвідченіші монтажники. Навіть якщо умови, в яких функціонує заклад громадського харчування, відсутня підвищена пил, бруд, температура і вологість, навіть сама бездоганна система, створена людиною, потребує профілактики, а саме, в сервісному обслуговуванні та ремонті.

Незалежно від того, ким створювався проект системи вентиляції і кондиціонування кафе чи ресторану. Незалежно від того, хто виконував роботи по монтажу і пуску, фахівці чи нашої компанії - «Євроклімат-Сервіс» або співробітники сторонньої фірми, наші ремонтні бригади готові провести повний спектр робіт по сервісу і ремонту, як окремих складових системи вентиляції і кондиціонування, так і повного обслуговування і оптимізації всіх агрегатів.

Діагностика, заміна, наладка та ремонт, навіть якщо буде потреба термінове замовлення і поставки, як окремих частин, так і повноцінних агрегатів, буду зроблені нашою компанією в найкоротші терміни і за вигідними цінами, оскільки все обладнання буде поставлятися безпосередньо від виробника.

Де замовити систему вентиляції і кондиціонування для кафе і ресторанів?

Погодьтеся, завжди набагато приємніше відвідувати кафе та ресторани, де в залі для гостей не пахне кухнею, а у вестибюлі немає запаху з туалетних кімнат. Так чому ж і Вам, як власнику кафе чи ресторану, чи не подарувати своїм відвідувачам комфотно клімат і повітря при відвідуванні Вашого закладу?

Не знаєте, де замовити якісну і ефективну систему вентиляції і кондиціонування? Відповідь перед Вами. Зателефонуйте в «Euroclimat-Servis»!