Системи вентиляції і кондиціонування для квартири

Ще буквально кілька років тому ми навіть не підозрювали, що майже в кожній квартирі багатоповерхових будинків з'явиться необхідність встановлювати індивідуальну систему вентиляції і кондиціонування. І справа не тільки в тому, що в старих багатоповерхових будинках будинкова система вентиляції давно не працює, а якщо і працює, то на такому рівні, що краще б її і зовсім не було - передає з квартири в квартиру запахи, переганяє «домашніх» тварин і сприяє поширенню бактерій і хвороботворних організмів.

Майже те ж саме можна сказати і про системи кондиціонування. Установка майже в кожній квартирі нових пластикових вікон, що мають мінімальні показники провітрювання, призводить до того, що в наші квартири свіже повітря потрапляє тільки в моменти повного відкриття вікна, а це в свою чергу, не дуже зручно, оскільки викликає гострий перепад температури і вологості всередині приміщення.

Але, благо сучасні кліматичні системи постійно еволюціонують, пропонуючи нам сьогодні вже не просто вентилятори в кватирку мул кондиціонери припливного типу, а повноцінні припливно-витяжні системи вентиляції та кондиціонування для квартир самої різної площі, планування і поверховості.

Типи систем вентиляції та кондиціонування для квартири.

Найбільш поширені і популярні типи систем вентиляції та кондиціонування для квартири на сьогоднішній день, це:

- припливна;

- витяжна;

- припливно-витяжна;

- примусова припливно-витяжна система вентиляції і кондиціонування з рекуперацією тепла.

Вибір оптимального рішення для забезпечення комфортного клімату в сучасній квартирі, природно, буде залежати від вимог і можливостей замовника. І мова йде не тільки про фінансову сторону питання, а й про технічні параметри. Для повноцінного функціоналу така система повинна подавати на кожного члена сім'ї до 60 кубічних метрів повітря, а для цього, вона повинна бути оснащена спеціальним рекуператором, а для скорочення шляху викиду шкідливих домішок з повітря всередині квартири за її межі, необхідно, щоб повітроводи були розміщені як якомога ближче до стінки.

Системи вентиляції і кондиціонування квартири можуть ділитися за типами самих систем, а так само за видами їх монтажу: прихованого або зовнішнього. Природно, якщо висота стель і ремонт дозволяють - бажано робити прихований монтаж, однак, якщо стелі недостатньо високі, а ремонтні роботи проведені до монтажу систем вентиляції та кондиціонування, можлива і відкрита установка. Це, звичайно ж, може злегка зіпсувати зовнішній вигляд ремонту, однак, жодним чином не погіршить ефективність роботи системи.

Устаткування для систем вентиляції та кондиціонування квартири.

Як правило, для домашніх (квартирних) систем вентиляції та кондиціонування використовується обладнання таких виробників, як, Дайкин (Daikin), Хітачі (Hitachi), Маккавей (McQuay) і ін. В кожному окремому проекті по створенню сучасних систем кондиціонування і вентиляції в квартирі, фахівцями компанії - підрядника, підбирається оптимальний набір (комплект) обладнання, здатний забезпечити максимальну ефективність системи при мінімальних фінансових вкладеннях в її створення і запуск і з максимальною економічною доцільністю її ксплуатация.

Часто, прагнучи заощадити, замовники вважають за краще відмовитися від повноцінних приточно-витяжних систем вентиляції та кондиціонування для квартири на користь тільки припливних. Ми, як виконавці, природно, не станемо категорично заперечувати проти бажання замовника. Однак, наш досвід і професіоналізм дозволить нам постаратися переконати замовника в тому, що часто здоров'я і благополуччя нас і наших рідних варто початкових завищених витрат, які згодом дозволять нам істотно заощадити кошти на лікарські засоби, забезпечуючи рідним комфорт, затишок і безпеку.

Проектування і монтаж систем вентиляції та кондиціонування для квартири.

Свою діяльність в далекому 2007 році компанія «Euroclimat-Servis» починала як раз з проектування та монтажу найпростіших систем кондиціонування, а точніше сказати, з установки найпростіших кондиціонерів в квартирах і будинках жителів нашого міста. Тоді, будучи молодою компанією, ми намагалися виконувати всі побажання замовника, часом на шкоду подальшої ефективності всієї системи. Сьогодні, маючи за спиною багаторічний досвід і сотні вдячних клієнтів, ми точно знаємо, що клієнт завжди правий, однак, переконати його потрібно не в тому, що він помиляється, а в тому, що він мало обізнаний. Встановивши більше 1000 систем вентиляції та кондиціонування в квартири, ми точно знаємо, що варто робити в цілях економії, а на чому економити категорично не можна.

Устаткування для систем вентиляції та кондиціонування повинно бути тільки оригінального виробництва. На нього повинна бути гарантія виробника і в обов'язковому порядку надається послуга гарантійного та післягарантійного обслуговування фахівцями нашої компанії. Крім того, проектування та монтаж систем вентиляції та кондиціонування для квартири в багатоповерхових будинках повинно відповідати технічним вимогам, має проходити тестування на заводі і має піддаватися діагностиці та ремонту кожні півроку після установки.

Вибір виробника і типу системи як і раніше залишається за замовником. Ми ж в свою чергу намагаємося створити проект в максимально короткі терміни, поставити обладнання за найбільш вигідною ціною і провести запуск в обумовлені дати

Обслуговування та ремонт систем вентиляції та кондиціонування для квартири.

Важливим фактором у довговічності та економічності функціоналу систем вентиляції та кондиціонування в квартирах є своєчасна діагностика нащадок, технічне обслуговування і ремонт окремих складових системи. Запізніла чищення та миття фільтрів і дифузорів може привести до їх засмічення і великої концентрації в приміщенні шкідливих речовин, небезпечних для здоров'я людини. Несвоєчасне огляд на наявність зовнішніх механічних пошкоджень може призвести до потрапляння в приміщення небезпечних газів і рідин. Занадто пізня заміна зношених частин може призвести до часткової або повної поломки всієї системи, а повноцінний ремонт всього агрегату набагато дорожче своєчасного технічного обслуговування.

Ніколи не затягуйте з сервісним обслуговуванням вашої системи вентиляції і кондиціонування в квартирі. Маленька економія на заміні однієї запасної частини або чищенні фільтра, може привести до величезної проблеми з ремонтом, або, на жаль, до масштабної проблеми зі здоров'ям домочадців.

Де замовити систему вентиляції і кондиціонування для квартири?

Знаходження на ринку послуг з проектування і монтажу сучасних кліматичних систем з 2007 року, десятки об'єктів нерухомості, де встановлені та обслуговуються системи вентиляції та кондиціонування, як в квартирах 2-3х поверхових будинків, так і в пентхаусах хмарочосів, а так же, сотні малогабаритних квартир по всій Україні, кажуть сьогодні замість нас - хочете замовити систему вентиляції і кондиціонування в свою квартиру - зателефонуйте в «Євроклімат-Сервіс». Від тестового прорахунку до першого проекту, від монтажу до запуску, від сервісу до ремонту, на кожному кроці фахівці компанії забезпечать максимальну увагу, мінімальні витрати часу і коштів, а так же, найбільшу вигоду від роботи з нами.

Ми знаємо, як створити ідеальний клімат у вашій квартирі. Дозвольте нам поділитися своїми знаннями з Вами і Вашими рідними. Дозвольте зробити вас здоровими і щасливими.