Системи вентиляції і кондиціонування для медичних установ

Практично всі медичні установи - об'єкти, в яких до якості повітря пред'являються особливо високі вимоги. У кожному окремо взятому медичному закладі система вентиляції і кондиціонування створюється в прямому зв'язку з особливостями об'єкта, вимог до інженерних мереж та типом будівлі. Природно, що системи вентиляції і кондиціонування в аптеці, в поліклініці і лікарні, в профілактичному або лікувальному закладі, повинні відповідати цілому ряду санітарних і технічних норм. Такі системи повинні обеспечтвать:

- мікробіологічні та санітарні параметри повітряного середовища;

- контролювати допустиму концентрацію лікарських засобів;

- забезпечувати відсутність запахів;

- звільняти повітря від присутності в ньому хімічних, радіологічних, бактеріальних та інших лікарських прімеей;

- виключати потрапляння брудного повітря в чисту зону;

- обмежувати утворення та накопичення статичної електрики;

- усувати ризики вибуху газових речовин;

- ізолювати повітря в палатах з хворими від операційних;

- запобігати попаданню в приміщення шкідливих речовин;

Типи систем вентиляції та кондиціонування для медичних установ.

Як показує практика світових медичний установ, а так же вітчизняних лікарень і поліклінік, зокрема, медустанов приватного типу, на сьогоднішній день в даному сегменті найбільш ефективні припливно-витяжні системи. До них активно додаються прецизійні кондиціонери, спліт системи, трохи рідше застосовуються центральні кондиціонери, а так само обладнання спеціального виконання, приділяє особливу увагу такому завданні, як, розподіл повітряних потоків.

У більшості випадків, коли фахівці компанії «Євроклімат-Сервіс» стикалися зі створенням проектів систем вентиляції та кондиціонування для медичних установ, ми вибирали саме припливно-витяжні системи, оскільки вони практично ідеально виконують основну задачу - перерозподілу повітряних потоків в лікарні, поліклініці, дослідницької лабораторії або стаціонарі.

Устаткування для систем вентиляції та кондиціонування медичних установ.

Відносно устаткування, яке застосовується в сучасних системах вентиляції і кондиціонування в медичних установах, зашкодь яких лікарні, поліклініки, жіночі консультації та дослідницькі лабораторії, лідерами можна назвати лише кілька виробників. Це, природно, Хітачі (Hitachi), Маккавей (McQuay) і Daikin (Дайкін).

Маючи можливість поставок будь-якого кліматичного обладнання на Україну, безпосередньо від виробника, без послуг посередників, компанія «Euroclimat-Servis» гарантує найбільш вигідні ціни на весь каталог кондиціонерів і іншого устаткування для систем вентиляції та кондиціонування медичних установ. Короткі терміни, висока якість і бездоганна репутація - ось три кити, на яких тримається довіру наших клієнтів до нас.

Навіть якщо в процесі проектування виявилося, що якихось окремих компонентів системи немає в наявності, буквально в лічені дні ми забезпечимо поставку необхідного обладнання, виконавши всі роботи з проектування та монтажу своєчасно.

Проектування і монтаж систем вентиляції та кондиціонування для медичних установ.

На даний момент проектування систем вентиляції та кондиціонування для медичних установах має здійснюватися відповідно до СНиП 2.08.02-89. При створенні оптимальної системи вентиляції і кондиціонування медичних установ повинні враховуватися такі фактори, як:

- тип повітря зовні;

- теплове навантаження приміщень, які застосовують технологічне обладнання;

- обсяг виділення шкідливих газоподібних і аерозольних речовин, які застосовуються для операцій, наркозу, дезінфекції;

- інтенсивність специфічних запахів від пацієнтів або маніпуляцій з ними;

- присутність джерел внутрішньолікарняної інфекції, а так само можливі повітряні шляхи її поширення цієї інфекції.

Все це і багато іншого має бути враховано при проектуванні систем вентиляції і кондиціонування в медичних установах. Що ж стосується монтажу таких систем, тут варто максимально дотримуватися стандартів і норм відповідної документації, оскільки відповідальність за порушення показників буде вже загрожують не штрафом або покаранням, а безпекою людей, можливо навіть в межах міста і країни.

Обслуговування та ремонт систем вентиляції та кондиціонування для медичних установ.

Вкрай важливим заходом через кілька місяців після запуску будь-якої, навіть суперсучасної системи вентиляції і кондиціонування в медичному закладі, є планове обслуговування (ТО) і ремонт. І не варто сподіватися на те, що працюючи в, здавалося б, підвищених чистих умовах, системи вентиляції та кондиціонування не зажадають планового або позапланового обслуговування.

Якраз навпаки, в здаються «чистих» умовах навантаження на систему йде набагато вище, оскільки і вимоги до її функціональних можливостях завищені на увазі необхідність високого рівня безпеки для людей, що знаходяться всередині медичного закладу.

Компанія «Euroclimat-Servis» в особі своїх фахівців сервісного цеху, готова зробити обслуговування і ремонт окремих агрегатів і всієї системи кондиціонування і вентиляції в мед. установі, не тільки встановленої нашими співробітниками, але і системи, змонтованої будь-якій іншій компанією. Не має значення, хто і коли встановлював обладнання, від якості роботи якого залежить життя людей. Ми реанімуємо будь-які системи вентиляції і кондиціонування в медичному закладі, щоб його працівники і відвідувачі були в повному захисті.

Де замовити систему вентиляції і кондиціонування для медичних установ?

Цілком очевидно, що робота на ринку кліматичного обладнання з 2007 року, десятки зданих в експлуатацію об'єктів, на яких встановлені найсучасніші системи вентиляції і кондиціонування, власна торгова марка і сотні вдячних клієнтів є незаперечними аргументами на користь того, щоб вибрати в якості підрядника з проектування і монтажу систем вентиляції та кондиціонування в лікарні, поліклініці, дослідницької лабораторії або дитячої консультації саме компанію «Євроклімат-Сервіс», Досвід, автор , Прямі поставки обладнання від виробників і десятки успішних проектів в самих різних областях нерухомості, від ТРЦ до лікарень, від хімічних заводів до кафе і ресторанів - голосніше і переконливіше тисячі слів.