Системи вентиляції і кондиціонування для виробничих приміщень

На відміну від звичайного приміщення, в будь-якому виробничому, майже завжди техніки можна розмістити більше ніж людина, її обслуговують. А, отже, комп'ютерний зал або виробниче приміщення мають питому теплове навантаження більше, ніж квартира, будинок або будь-офісне приміщення. Виробничі приміщення вимагають набагато більшої здатності охолодження і вентиляції повітря в розрахунку на метр площі приміщення. Для порівняння, комфортне кондиціонування і вентиляція повітря в офісі в розмірі 1 тонни потрібно на 25-30 метрів офісної площі, в той час як для виробничого приміщення цього обсягу вистачить тільки на 5. максимум, на 10 квадратних метрів. Причому, це може бути не тільки комп'ютерний зал, а й приміщення з виробничими верстатами, що виробляють ще більше тепла, або ж навпаки, приміщення з холодильним обладнанням, що вимагає не тільки кондиціонування.

Типи систем вентиляції та кондиціонування для виробничих приміщень.

Тип системи вентиляції і кондиціонування для виробничих приміщень повинен бути Вибраний в чіткій відповідності з вимогами до сучасних систем в подібних будівлях. А це:

- невелика інерційність системи;

- можливість індивідуального регулювання температури, а так же вологості повітря в кожному окремому приміщенні;

- простота, зручність і комфорт при обслуговуванні та ремонті;

- забезпечення взаємного блокування, тобто. У разі відмови одного з агрегатів, другий повинен бути здатний замінити 50% потужності вийшов з ладу на період його ремонту.

В частині вимог слід керуватися офіційними постановами, а так же ГОСТ 12.1.005-88 і СНиП 2.04.05-91. Однак, не варто думати, що системи вентиляції і кондиціонування для виробничих приміщень особливо складні системи. Для досвідчених професійних інженерів і монтажників компанії «Євроклімат-Сервіс» будь-, навіть найскладніше виробниче приміщення не є особливо важким для забезпечення в ньому оптимальних умов праці людям і комфортних умов функціонування обладнання. Ми знаємо, як підійти км вирішення цього завдання, щоб вона була вирішена якісно і своєчасно.

Устаткування для систем вентиляції та кондиціонування виробничих приміщень.

Устаткування для систем вентиляції та кондиціонування виробничих приміщення, для комфортного кондиціонування повітря, як правило, розробляється з урахуванням необхідної продуктивності холда в 1 кВт на 8 м2, в той час, як прецизійний кондиціонер розроблений з урахуванням 2.5 кВт на 1 м2. Саме тому, найчастіше в виробничих приміщення використовуються прецизійні кондиціонери з рециркуляцією повітря. Пов'язано це з тим, що охолоджувати приміщення, де працюють агрегати, апарати, верстати або будь-яке інше обладнання, необхідно паралельно з тим, щоб робити його комфортним і для людей, які працюють з самим обладнанням.

Саме прецизійні системи вентиляції і кондиціонування повітря у виробничих приміщеннях, на відміну від комфортних (кімнатних), за рахунок спеціальних технічних засобів забезпечують більш високий коефіцієнт охолоджуючої здатності. Як правило, відчутний коефіцієнт охолодження дорівнює 0.85-0.95. При цьому, близько 85-95% роботи прецизійної системи вентиляції і кондиціонування в промислових приміщеннях витрачаються на охолодження повітря, і тільки 5-15% - на видалення вологи.

Важлива характеристика прецизійної системи вентиляції і кондиціонування для виробничих приміщень є стабільність заданих параметрів для температурного режиму всередині приміщення. Прецизійні системи вентиляції та кондиціонування повітря легко впораються з утриманням заданих температур з точністю до 2ºС, в окремих випадках доходять до 0.6ºС. В ідеальних умовах - до 5 ° С.

Проектування і монтаж систем вентиляції та кондиціонування для виробництва.

Маючи за плечима десятки виробничих будівель і промислових об'єктів, в яких фахівцями компанії «Євроклімат-Сервіс» спроектовані і запущені сучасні системи вентиляції і кондиціонування, на даний момент ми маємо можливість пропонувати нашим замовникам оптимальні рішення в цьому секторі.

Інноваційні рішення, сучасне обладнання, комп'ютерна діагностика і проектування з використанням досвіду світових компаній, все це допомагає співробітникам «Євроклімат-Сервіс» пропонувати найбільш ефективні рішення в створенні систем вентиляції та кондиціонування для промислового виробництва по всій території України. Хімічне і автомобільне, вирощування птахів і газо- нафто- видобуток, для компанії «Євроклімат-Сервіс» немає перепон і немає непереборних труднощів. У нас достатньо виробничих і кадрових потужностей, щоб створювати ефективні і високопродуктивні системи вентиляції і кондиціонування для виробництва в будь-якому секторі промисловості і тваринництва.

Обслуговування та ремонт систем вентиляції та кондиціонування для виробничих приміщень.

Не варто думати, що головне завдання щодо забезпечення функціонування систем вентиляції і кондиціонування для виробничих приміщень у співробітників «Євроклімат-Сервіс» закінчується тільки лише на запуск готової системи. Зовсім ні. Ми не кидаємо і не залишаємо наодинці з подальшими труднощами жодного нашого замовника. Адже системи вентиляції і кондиціонування для промислового виробництва - це складні технологічні системи, які потребують періодичних профілактичних діях у вигляді обслуговування, діагностики, сервісу і ремонту.

Взаємодія на всіх стадіях співробітництва, партнерство з провідними виробниками обладнання для систем вентиляції та кондиціонування в промислових приміщеннях, дозволяють нам сьогодні забезпечувати високоякісне сервісне обслуговуванням наших систем, а так само, своєчасний ремонт і заміну всіх запчастин, що використовуються в агрегатах.

Кращі ціни на комплектуючі, найкоротші терміни їх поставки і найбільш якісне виконання з технічного обслуговування і ремонту систем вентиляції та кондиціонування в промислових приміщеннях і будівлях, все це з 2007 року і до цього дня на найвищому рівні якості надає компанія «Euroclimat-Servis» .

Де замовити систему вентиляції і кондиціонування для виробничих приміщень?

З огляду на далеко не повний список існуючих клієнтів компанії «Euroclimat-Servis», на базі яких нами проведені роботи з проектування, монтажу, тектірованію, запуску, а так же, наступними сервісними та ремонтними роботами, представлені в наступному розділі статті, хочеться вірити, що питання : де замовити систему вентиляції і кондиціонування для виробничих приміщень або будівель виробничих підприємств, зникне. Так само зникне і необхідність в пошуку підрядника для виконання всіх робіт з проектування, затвердження проектної документації, монтажно-налагоджувальних роботах, запуск і подальшому обслуговуванні, оскільки авторитетного, досвідченого, надійного та професійного підрядника для виконання даних робіт Ви вже знайшли в особі компанії «Euroclimat -Servis ».

Якщо немає, скористайтеся можливістю переконатися, що ми пропонуємо найбільш оптимальні умови проекту та його здійснення, зателефонувавши нам за телефоном, вказаним на сайті. Наш проектний відділ в найкоротші терміни приготує стартовий проект, і з'явиться можливість переконатися в комфортності пропозиції вже в найближчі дні.