Системи вентиляції і кондиціонування для торгових залів, супермаркетів і ТРЦ

Залежно від складності, поверховості та спеціалізації супермаркету, торгового залу або торгово-розважального центру, варто приступати до розробки проекту по створенню систем вентиляції та кондиціонування даного об'єкта. За своїм типом такі об'єкти діляться на:

- магазини - склади, будівлі з одним, максимум, двома рівнями, приблизно однакового торговельного призначення;

- багатоповерхові споруди, призначені не тільки для торгівлі в межах одного магазину, але і для оренди приміщень іншим орендаря, чия діяльність може бути кардинально різною.

Ось, з позиції забезпечення оптимального клімату для абсолютно різних торгових магазинів в межах однієї будівлі, і полягає основна трудність. Але, для таких професіоналів, як компанія «Euroclimat-Servis», в чиєму багажі зданих об'єктів такі ТРЦ, як «Караван», вже не існує подібно складності, оскільки ми її з успіхом подолали.

Типи систем вентиляції та кондиціонування для торгових залів супермаркетів і ТРЦ.

Як правило, в однорівневих ТРЦ використовується система з кришним кондиціонером. У системах ж з багаторівневими і багато спеціалізованими магазинами і розважальними закладами, оптимальним рішенням стають припливно-витяжні системи, мультизональні системи і системи чиллер фанкойл.

Вибір оптимального рішення завжди буде залежати від величезної кількості чинників: поверховість, рівні, спеціалізації магазинів, наявність харчових і речових торгових і складських приміщень. Для оптимального вибору необхідний детальний план відвідування і плановані заходи щодо масштабності заповнення пометітелямі.

З кожним роком вимоги до систем вентиляції та кондиціонування в ТРЦ, супермаркетах і торгових залах посилюються. Але за останніми тенденціями лідером у створенні оптимального клімату в масштабних торговельних і торгово-розважальних центрах все ж стають дахові кондиціонери (руфтопи). На додаток до них відмінно підходять теплові повітряні завіси, що встановлюються на входах, а так само установка додаткових кондиціонерів і витяжок в магазинах, де центральна система справляється зі своїм завданням непольностью.

Устаткування для систем вентиляції та кондиціонування торгових залів супермаркетів і ТРЦ.

Активно і ефективно використовуються сьогодні в найрізноманітніших ТРЦ і супермаркетах України руфтопи таких марок, як: Carrier (кар'єр), Ferroli (Фероллі), Rheem, McQuay, звичайно ж, популярні руфтопи Daikin (Дайкін), York (Йорк), RUUD і Lennox (Леннокс). Кожен з представлених в нашому каталозі руфтопів, яаляется оригінальним обладнанням, яке поставляється в Україну безпосередньо від виробника, без використання послуг посередника. А значить, наші клієнти мають можливість купити все обладнання за найвигіднішими цінами в країні.

Дуже важливим аспектом у створенні будь-якої кліматичної системи є підбір обладнання, і в частині поставок кондиціонерів, чілерів, фанкойлів, спліт-систем і руфтопів компанією «Euroclimat-Servis», можна бути впевненим на 100% - забезпечення якісним, надійним, оригінальним і довговічним устаткуванням .

Проектування і монтаж систем вентиляції та кондиціонування для торгових залів супермаркетів і ТРЦ.

Чому часто в супермаркетах і торгово-розважальних центрах при проектуванні і монтажі систем вентиляції використовують саме дахові кондиціонери? Відповідь на це питання лежить на поверхні: багатофункціональність. Такі системи вентиляції і кондиціонування для торгових залів супермаркетів і ТРЦ можуть працювати в трьох режимах: опалення, вентиляція і кондиціювання. Це вигідно, зручно і доцільно. А головне, це економічно обгрунтовано!

Приступаючи до робіт з проектування та монтажу систем вентиляції та кондиціонування торгових залів супермаркетів і торгово-розважальних центрів, ми завжди відштовхуємося від декількох точок: поверховість, специфікація, сезонність. Якщо потрібна ефективна цілорічна система - можна використовувати припливно-витяжну систему, а можна підключати центральний кондиціонер. І, перш ніж прийняти остаточне рішення про вибір системи, ми ретельно обговоримо всі варіанти з замовником, звіримо з технічними і санітарними вимогами і нормативами, а також, можна порівняти з фінансовими можливостями клієнта.

Обслуговування та ремонт систем вентиляції та кондиціонування для торгових залів супермаркетів і ТРЦ.

Оскільки системи вентиляції і кондиціонування для торгових залів супермаркетів і торгово-розважальних центрів повинні відповідати за безпеку не тільки співробітників закладів, а й за здоров'я відвідувачів, дуже важливим моментом в процесі їх експлуатації буде подальше сервісне та технічне обслуговування і, при необхідності, ремонт або повна заміна окремих складових.

Тільки своєчасна діагностика і профілактика систем вентиляції та кондиціонування в ТРЦ і супермаркетах дозволить працювати системам довго і ефективно. Не варто відкладати або затягувати візит ремонтної бригади, оскільки, як уже неодноразово доводила практика наших фахівців, своєчасна чистка та мийка деталей, а так же, точкова заміна окремих компонентів систем вентиляції та кондиціонування набагато дешевше і безпечніше для здоров'я людей, ніж екстрений ремонт окремих її компонентів.

Просто наберіть номер ремонтної бригади «Euroclimat-Servis». Всього година часу і ви застраховані від масштабних поломок системи вентиляції і кондиціонування торгово-розважального центру або торгових залів супермаркету, а значить, позбавлені дорогих ремонтних і сервісних робіт.

Де замовити систему вентиляції і кондиціонування для торгових залів супермаркетів і ТРЦ?

З 2007 року фахівцями компанії «Euroclimat-Servis» виконані десятки проектів зі створення найсучасніших систем вентиляції та кондиціонування в самих різних за специфікою роботи приміщеннях, будівлях і установах. Супермаркети і торгово-розважальні центри не найскладніші об'єкти, де роками бездоганно функціонують наші системи вентиляції, опалення та кондиціонування. Якщо і для Вас питання пошуку підрядника для виконання повного спектра робіт з проектування, монтажу та обслуговування систем вентиляції та кондиціонування для ТРЦ або супермаркету актуальний, зателефонуйте нам. Ми створимо ефективну і економічно вигідну систему, яка стане на сторожі комфортного клімату і здоров'я ваших співробітників і клієнтів.